Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Anglia rosszabb, mint Amerika?

Anglia rosszabb, mint Amerika?

Figyelt kérdés

Egyik országban sem jártam még, de ami műsorokat látok néha, úgy tűnik, Amerika nem tűnik olyan vadnak, mint amilyennek beállítják, Anglia viszont korántsem tűnik olyan konzervatívnak, mint ahogy be van harangozva.


A brit tiniket borzalmasnak írják le, a brit sajtót pedig elég kegyetlennek. Vagy rosszul látom? Ott élők, ott volt emberek, nyilatkozzatok!



2014. máj. 20. 17:19
 1/2 anonim válasza:

Azt mondhatom hogy csak bizonyos részei veszélyesek, a nem oda valósiak számára. A huligánok szórakozásból vernek össze csoportosan, más nemzetiségű embereket, főleg fiatalokat.

A négerek közül is akadnak olyanok akiket jobb elkerülni, kirabolnak, jól helyben hagynak.


Amerikában hiába ott híres-hírhedt jelző, a rendőrség már jócskán bekeményített, Angliában még jócskán megvan kötve a hatóság keze, ezért sem lőhetnek le valakit ha elkapják miközben valakit erőszakol.

2014. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Angliában élek, Amcsiban nem élnék. Szerintem biztonságosabb Anglia. Nem élnék egy olyan országban, ahol szinte minden közembernek ott lapul a táskájában a fegyver.
2014. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!