Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek bunkó volt a boltos?

Szerintetek bunkó volt a boltos?

Figyelt kérdés
Nagyon egyszerű a dolog, 890 forint visszajárt a tippmix nyereményből. Mondom adom neki 10 forintot hogy megkönnyítsem a dolgát, és 900-at adjon vissza. Erre azt mondja hogy neki nem könnyebb így, és oda.aszta elém a 890-et. Az ember kedves akarna lenni aztán ezt kapja cserébe? Felidegesítem magam az ilyen barmokon.
2014. jún. 26. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Ne Te dontsd el hogy neki hogy konnyebb:) Van szaja a boltosnak, ha kell meg neki egy 10-es hogy valoban konnyebb legyen az elete akkor majd szol.
2014. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem bunkó volt, mert én mindig megkérdezem, hogy könnyebb-e, ha így vagy úgy adok és még soha, de soha nem háborogtak ezen. Még nem találkoztam ilyennel, hogy eladó ezen berágott volna. Viszont Te meg ne pörögj ezen, az ilyen "apróságokat" nem szabad magaddal hurcolnod hazáig, nem ér annyit.
2014. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Ezen most mi volt a bunkóság? Én is meg szoktam kérdezni sokszor, hogy adjak-e egy 10-est, 50-est, ha van és gondolom, hogy ezzel könnyebb lesz a pénztárosnak, nekem is volt, hogy örült neki, megköszönte, meg olyan is, hogy azt mondta, nem kell, kösz. Ő tudja, hogy neki hogy jobb.

Ha nem kiabált le, nem szólt be valami bunkóságot, trágárságot, akkor túlhisztized.

Nem is értem, ilyen apróságon fennakadni...!

2014. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert miért nem könnyebb a hülye boltosnak 900at visszaadni mint 890et??
2014. jún. 26. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy kevés volt a 100-as, 200-as a kasszában.
2014. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Lehet, hogy pont a 100-asokból volt kevés, apró meg több.
2014. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem volt bunkó. Lehet 100 kiló aprója volt, és nem kért többet, sőt szabadulni akar a többitől.


Ha kedves akarsz lenni, akkor megkérdezed, és ha nemet mondanak, akkor elfogadod.

Bár kétlem a kedvességedet, ha hülyének nevezed a boltost.

2014. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez sztem még nem bunkóság. Inkább Te vagy kicsit érzékeny, bár attól is függ, hogy milyen stílusban mondta, az is igaz.
2014. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!