Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt figyeled? Kérdezte ma az...

Ezt figyeled? Kérdezte ma az egyik boltos "hölgy" a biztonsági őrtől, mikor bementem az üzletbe a gyereknek kölnit venni. Ezután végig a nyomomba volt az őr.

Figyelt kérdés
magyar vagyok,bár ha nem lennék sem így kellene szerintem.már bánom hogy nem reagáltam le.veled történt már hasonló?elmeséled?
2014. ápr. 18. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

az a dolga, ezért kapja a fizetését, hogy vagy ő kiszúr valakit, vagy az áruházi dolgozók szólnak neki, hogy gyanús ember van, vagy a kamerát figyelő ember szól neki, hogy ezt meg azt kövesse.

Sajnos neki ez a kellemetlen munka jutott.

2014. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Lopni akartál? Ha nem , akkor miért baj, ha látja a tisztességes vevőt?
2014. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem itt a probléma a hölgyemény hangsúlyán van, embereket nem tárgyiasítunk le az "ez" szócskával. Én megértelek, eléggé felháborít.
2014. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
természetesen nem akartam lopni.de mért kell úgy mondani hogy én is halljam...vagy legalább nem "ez"lennék...az nemzavar ha figyel,csak így egy kicsit sok volt.
2014. ápr. 18. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer velem is előfordult.Nagyon indiszkréten követett a biztonságiőr.Tudom,hogy ez a munkája de akkor is idegesítő és bántó.Feltételezik rólam hogy lopok?!Hihetetlen...
2014. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Egyik fülön be, másikon ki, a biztonsági őrtől pedig minden termék pontos elhelyezkedését megkérdezni és véleményét azokkal kapcsolatban kikérni. Tökéletesen működő, általam sokszor használt módszer. 15 éves gyerekként , ha az ember egyedül megy boltba, nagy szemekkel néznek rá, jó kérdés, vajon miért, csak másnap tízóraira, reggelire magamnak veszek kaját. Szóval: néha elkezd követni, szépen, de feltűnően, ilyenkor megkérdezem tőle, hogy ilyen csokis croissante-ot evett-e már, ízlett-e neki, merthogy ezt venném talán, de nem tudok dönteni a spenótos párna(amúgy imádom) és eközött, vagy, hogy merre vannak a szalámik, és utána, ja nekem szeletelt kéne, mert hát reggel ugye az ember fáradt, tudja, én akkor szoktam magamnak szendvicset csinálni, még egy mondat, és elmegy. *****
2014. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hangos megjegyzést még nemkaptam,de rossman,dm hasonlo helyeken sarkamban az őr.
2014. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!