Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Akik recepciósként dolgoznak...

Akik recepciósként dolgoznak (elsősorban szállodai) elmesélnék a legdurvább élményüket?

Figyelt kérdés
Tudom h aki recepciózik naponta találkozik baromabbnál baromabb emberekkel pláne egy forgalmas szállodában csak kivnáncsiságból érdekelne valami ütős sztori ami kiemelkedik a többi közül :)
2010. jan. 8. 05:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem vagyok recepciós,de karácsony előtt lehetőségem volt eljutni egy szállodába.Ott egy végtelenül megnyerő úriember nem az ajtóhoz való kártyát használta a szobájába lépéshez,hanem az ujját.:D És a recepciós bácsitól pedig megkérdezte mért nem működik az ujjlenyomat olvasó.:)
2010. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

LOL ez jópofa:)

Náluk is az van ahol én dolgozom bár itt még ilyen nem fordult elő de nagyon sok mást már megtapasztaltam recisként :)

2010. jan. 9. 23:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 szállodában is voltam recepciós!

Sokszor találkoztam részeg vendégekkel, "örömlányokkal" :) Pl. egy ittas öregúr egy este 3 k*rvával jött be egymás után, (de olyan aluljáróból való volt mindegyik). Még aznap távozni akart, de a minibárban nem maradt semmi. A szállást kártyával fizette, amikor megérkezett, de készpénz már nem volt nála, merthogy "ellopták a k*rvák". Mondtam neki, hogy próbáljuk meg a minibárt is kártyával fizetni. Működött. Erre az öregúr: "Jaj de jó, még van pénzem, megyek piálni!" Az éjszakás kollégám reggel mondta, hogy alig bírt bejönni az ajtón.

De pl. égett a fejem, amikor egyszer a szüleim bejöttek megnézni, hol dolgozom és egy srác 2 csajjal előttük fizetett be egy órás szobára :)

A legdurvábbakból szerencsére mindig kimaradtam, volt éjszakai betörés, fenyegetés is, vita a vendéggel, aki nem akart fizetni, stb.

2010. febr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy "kedves" vendég, a munkatársnőmmel ránk mutatott, és azt mondta a főnökömnek: "Azt a kettőt pedig küldje fel a szobámba!" A legdurvább, hogy sem a közvetlen főnököm, sem a szállodaigazgató nem mondott erre semmit. Hál' Istennek aztán kitiltották a szállodából.
2010. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!