Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az alábbi helyzetben tegezhete...

Az alábbi helyzetben tegezhetem, vagy inkább ne indítsak így?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy szakmai (de nekem hobbinak nevezhető) dologban kéne felvennem a kapcsolatot egy kb. nálam 20 évvel idősebb, de fiatalos életstílusú emberrel (aki amúgy tanárként dolgozik) a Facebookon. Anyukám egyik ismerőséről van szó, de én sosem találkoztam vele a való életben. Szerintetek bunkóság lenne tegezni egy FB üzenetben?


30/N



2014. júl. 24. 14:27
 1/4 anonim válasza:
Szerintem eloszor magazodj... ugy udvarias, utana ugy is mondani fogja a holgy, h tegezheted ha laza
2014. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" ugy is mondani fogja a holgy, "

-nem derül ki ebben a kérdésben sem,hogy fiú é vagy lány

2014. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
#2 bocsi valamirrt azt hittem norol van szo..., de lenyegeben mind1 is
2014. júl. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, valóban nőről van szó. Igazából kikerültem minden konkrét tegezést, magázást. Ő tegeződve írt vissza, szóval azóta már lazán beszélgetünk. Köszönöm a segítséget!
2014. júl. 25. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!