Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szívják az emberek az...

Miért szívják az emberek az orrukat, ahelyett, hogy kifújnák?

Figyelt kérdés
Annyira gyomorforgató, ahogy 10másodpercenként szirtyognak,nyelik a taknyukat.Már elnézést... Nem hord zsebkendőt senki?
2010. jan. 11. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezen kívül én még allergiás vagyok az ujjnyalogatásra és a csamcsogásra. Egyszerűen nem bírom elviselni, ki kell mennem a szobából, vagy tombolni kezdek. Ez van, az emberek parasztok.
2010. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs nálad zsebkendő... sportzsebkendőnél még ez is gusztusosabb a buszon.:)
2010. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként egészségesebb mint a fújás. Nemtudom miért pontosan, de volt egyszer a TV-ben.

Engem csak egy bizonyos mértékig zavar, ha 1-2x csinálják nincs abban semmi, de ha folyamatosan 5-10-20 mp-enként az már rohadt idegesítő tud lenni, márcsak a hangja miatt is.

2010. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Megszokás kérdése. A te bajod az, hogy képtelen vagy elviselni a berögzült dolgoddal ellenkezőt. Ha megnyugtat, az én bajom is ez a szipogással. Viszont mivel nem lehet utólag illemtanítani, se otthon zsebkendőt elrakatni velük visszamenőleg és kényszeríteni sem, nem marad más, mint a tudatunkat befolyásolni, miszerint ez nem valami hatalmas probléma. Ugyanis, ha belegondolsz, tudat nélkül probléma sincs, csak jelenségek, tények. A tudat és a benne lévő értékmérők csinálnak ezekből jót vagy rosszat...
2010. jan. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
háát, én próbálom magam "túltenni" rajta, de mikor sztereóban nyomják néha már tényleg öklendeznem kell. legközelebb zsebkendő-osztogatással kezdem az utazást :D
2010. jan. 12. 10:59
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

én allergiás vagyok. ez azt jelenti, hogy minden tavasszal vízszerű takony szivrog folyamatosan az orromból. pontosan annyiszor kellene orrot fújnom, mint ahányszor szipogok. azr leszámítva, hogy ez teljesen szétszedné az orrom, sokkal idegesítőbb lenne neked is.


persze vannak gyógyszerek (nem érnek semmit), meg orrspré, ami tartos használatnál kiégeti az ember orrát, úgyhogy én a magam részéről szipogni fogok.


ha ez neked nem tetszik, akkor így jártál. ha pedig megkinálsz zsebkendővel, akkor meg is taposlak.


áldás, békesség!

2010. jan. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Te milyen egy műveletlen paraszt vagy. Nem az allergiásokra gondoltam, hanem azokra, akiknek csak úgy elkezd folyni az orruk pl a hidegben. És elég ha egyszer kifújja, aztán minden ok. Legalábbis lenne. Igazi értetlen vagy. Az agyadra mehetett a sok takony úgy látom :D És édesanyádat tapossad, s*ggfej! :D
2010. jan. 12. 11:50
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Te milyen egy műveletlen paraszt vagy. Nem az allergiásokra gondoltam, hanem azokra, akiknek csak úgy elkezd folyni az orruk pl a hidegben."


ránézésre honnan tudod?

megmondom, sehonnan.


semmivel nem zavar kevésbé, ha tudod az okát, mintha nem tudnád. ha az allergiást elviseled, akkor a másikat is el tudod.


a többi már csak feltünési viszketegség. ennyi.


ja, és bekaphatod...

2010. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy? Valami kis pubertás korban lévő kisgyerek? Most komolyan érdekelne már, ezek után. Egyébként én is allergiás vagyok és meg lehet különböztetni.
2010. jan. 12. 13:10
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Te se menj Ázsiába, ott egyenesen bunkóság orrot fújni, ha folyik, akkor szívni kell.
2010. jan. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!