Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi vesz rá egy embert arra,...

Mi vesz rá egy embert arra, hogy horogkeresztet tetováltasson a lábára?

Figyelt kérdés
Egyáltalán legális ez?

2014. aug. 10. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A divat, és a tudatlanság. Magyarországon a swastika önkényuralmi jelkép. Csak akkor törvényes az ábrázolása, ha az a történelmi hűséget szolgálja.
2014. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy hindu.
2014. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Igaz! Az a legvalószínűbb :)
2014. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A svastika nem önkényuralmi jelkép. A horogkereszt, amit a svastika elfordításából alkottak meg, az igen.


Egyáltalán nem biztos, hogy valaki azért tetováltatta a lábára, mert náci. A svastika fontos vallási szimbólum a hinduizmusban.

2014. aug. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ez egy náci horogkereszt volt, mert piros téglalapban volt egy fehér kör és abban a horogkereszt.
2014. aug. 11. 13:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de jól megszívta. Mert pont a fehér és piros pigmenteket nem tudja eltüntetni a lézeres tetkóeltüntető.

Nekem is volt ismerősöm, aki nem is egy horogkeresztet varratott magára különböző méretben, különböző helyekre.. Csak annyit mondok, ő nem hindu volt.

Ismerem az élettörténetét, ezért megértem amiért gyerekként ebbe belekeveredett. Sajnos felnőtt korára se tudott kimászni belőle. De nem is segített neki senki.

2014. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én az ilyen szélsőséges eszméket valló embereket sosem értettem és erőszakkal semmit sem lehet ténylegesen megoldani. Hitvány teremtmény ez az emberi faj.
2014. aug. 13. 17:59
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem meg az a gáz, hogy képesek vagyunk embereket annyira magára hagyni, hogy ilyen csoportokhoz csatlakozzon. Mert ott figyelnek, és hallgatnak rá, összetartó társaságba kerül, ahol segítenek neki.

Az ilyen emberek 95%-nak csak szerető, törődő szülőkre, családra lett volna szüksége, akik nem hagyták volna cserben!

Azért van ennyi követője még mindig, mert tiszta szívből gyűlölhetnek valami tőlük távol álló dolgot, és addig sem magukat, vagy az életüket. Utálják inkább a négereket,zsidókat, cigányokat, mint, hogy szembesüljenek avval, hogy meghalt az édesanyjuk/apjuk, tán mindkettő, avval, hogy szegények stb...

Rengeteg nácit, meg hungaristát ismerek. Az összes szemében ott van a szomorúság.

Elkezdesz velük beszélgetni, és meghallod a tragédiákat, amik gyerekként történtek velük. Vannak olyanok, akik a szülőket követve, tőlük tanulták ezt a hozzáállást. Aztán megismerkedsz a szülővel, és meghallod az ő tragédiáját.

Vagy a gyerek bekerül egy olyan társaságba -új iskola, osztály-, ahol elkezdenek alakulni a csapatok, és esetleg van 1-2 bőrfejű, 1 éven belül valószínűleg többszöröződni fog a szám. Belerángatják egymást, akár tudatlanul is. Van aki rá jön, hogy az egész hülyeség, és szégyenletes, kinőnek belőle. Van aki nem, mert olyan szintű biztonságot nyújt neki a kinézete, a társaság, és az eszmék.

Ez a lényege a nagy eszméknek. A fiatalok, és gyengék bekebelezéséből növik ki magukat.

MI mindannyian tettük őket radikálissá.

2014. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lázadsáa ciuonista zsiód háttérhatalom ellen az veszi rá.

hajrá varrason mindenki svastikát:D az nem horogkereszt

2015. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!