Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem húzzák le a WC...

Miért nem húzzák le a WC papírt a görögök a WC-én?

Figyelt kérdés
Ilyet még nem pipáltam:a görögök nem húzzák le a WC papírt a WCén,hanem egy nylon szemetes zsákba dobják.Állítólag,azzal az ürüggyel,hogy el ne duguljon a vezeték.
2010. jan. 18. 10:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%

kedves 11:00

nem Magyarorszéághoz kell mindent viszonyítani.

A régi csatlakozott országok között Görögo.bizpny valóüban rendíkívül elmaradott.A GDP nagy százalákát a mezőgazdaséági termelsé teszi ki.Köztudott h.annél eelmaradottabb egy ország minél magasabb arányú a mezőgazdaság,és minél kisebb részben vannak jelen a szolgáltató ágazatok.Görögországnak a turizmus szinte az egyetlen,ami valamennyire képes ellenúlyozni az államháztartási hiányukat,.S

2010. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%

jav.*Magyarországéhoz

bizony

valóban

mezőgazdasági termelés

elmaradottabb


folytatás..

bocsi véletlen küldtem el az előbb.még nem fejeztem be..


szóval a turizmus ellensúlyozzák a lemaradást.(de az se olyan mértékű már,mint régen)Az Eu-tól is sok támogatást kapnak,mert egyre rosszabb a helyzetük...

2010. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
*turizmussal
2010. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%

bérek szempontjából is nagyon elmaradott Görögország.pont akkora a munkanélküliség mint itt kb- 10-13%..

Persze nálunk jobban keresnek,de EU-n belül ők akkor is fejletlen térségnek számítanak..

2010. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%

Jó, és akkor Magyarországot hová sorolnád? Kőbalta kategória? Istenem... :S

Mondjuk a hozzászólásod alapján kezdem elhinni, hogy igazad lehet.

És igen, kapnak támogatásokat, mert ki tudják használni, nem úgy, mint mi. Ott még a munkaügyi központokban is ki van plakátolva, hogy hol, milyen pályázati lehetőség van, és élnek vele! És nem csak a milliárdokkal gazdálkodó nagy cégek, hanem az átlag kisemberek is. Ezt nem értem, hogy miért baj.

Az átlagos bér tudod mennyi ott? 400e Ft körül van, de arra már húzzák a szájukat. De aki képzett, mint pl. a sógorom, ő simán megkeres havi 1 milliót is. Nettóban. És ez ott nem kirívó.

Úgyhogy szerintem EU-s viszonylatban is túlzó az "elmaradott" szó.

2010. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
47%
Szerintem nem lenne elég víz naponta emberenként kb. 50 liter wc-öblítésre. Nyáron a bozóttüzek idején is szokott ezzel lenni gonduk: nincs elég víz.
2010. jan. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
ott a tenger.Az jó tüzet oltani,nem?Meg a trutyit lehúzni...
2010. jan. 20. 21:26
 18/19 anonim ***** válasza:
58%
mi is külön, kukába dobjuk, mivel mi tetőrbeépíteses ház emeletén élünk, és sajnos a szennyvízelvezetésre nincse elég meredeken megcsinálva a csövezés, és többször eldugult, de mivel sokszor ki van ürítve semmi probléma nincs belőle.
2010. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

@2010-01-18 11:00


Most pedig az a helyzet állt elő, amikor végül szembesülni kénytelenek azzal, hogy az életszínvonalat, jóléti kiadásokat hitelekből finanszírozták, és nem állt mögötte valós gazdasági teljesítmény.

2011. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!