Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A bunkókat jobban szeretik?...

A bunkókat jobban szeretik? (többi lent)

Figyelt kérdés

Igazából ez nem kérdés, szerintem mindenki tudja, hogy ez így van, de miért? Ha veszünk egy bunkót (maradjunk ennél a szónál, de lehetne csúnyábbat is mondani), tehát van egy bunkó gyerek, akinek nem is kell feltétlenül jóképűnek lennie, bár a többségük az meg "vicces" az egy elfogadott, sőt szinte mindenkinek tetsző dolog. És a felszínes csajoknak csak ezek kellenek aztán csodálkoznak, hogy nem tart soká a kapcsolatuk, na meg jön a "minden pasi szemét" szöveg. A másik fél ezeknek az áldozatuk, akit piszkálnak, kigúnyolnak és még ők a hülyék. Erre megint csak szépen annyit tudok mondani, hogy bagoly mondja verébnek. De komolyan, egyik fél lehet, hogy 4-5 tanuló a másik meg 2-3, de mint tudjuk az iskolai átlag nem tükrözi az intelligenciát. Pl. ha a normális valamit nem tud, a bunkó meg igen akkor máris le van fogyatékosozva, de közben a bunkó meg órán állathangokat ad ki...

Szóval ez a kérdés inkább ilyen vélemény csere, ki mit tud hozzá fűzni?



2014. szept. 12. 15:44
 1/4 anonim válasza:
83%
Bocsi de ezen egy kisse elnevettem magam.:D na mindegy is. A lenyeg, hogy ez is egy tipikus sztereotipia a nok tobbsegerol, akik "csak" azert szeretnek valakibe, mert meno, vagy esetleg viccesnek talalja, hogy a pasija lejarat masokat mindenki szeme elott. Vannak ilyen emberek, de inkabb ne altalanositsunk, mert sertonek erzem meg a vegen (16/L) nekem errol az a velemenyem, hogy mindenkinek van egy esete. Ha egy lanynak a fent leirott ferfiak tetszenek akkor ez van. Ezen nem lehet valtoztatni. Es szerintem nem is kell. Te inkabb talald meg azt a lanyt aki erdemes a szeretetedre. Es ne foglalkozz az ilyenekkel. (Gondolom fiu vagy.)
2014. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Hetero fiúként mondom, hogy ez nem így van. Ezt "mi" találtuk ki puszta irigységből.
2014. szept. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok emberi tulajdonság van. Ezek egyike a konkrét tárgyi tudás. És aki ennek hiányát bunkóságnak nevezi, szintén tárgyi tudásban szenved. Ettől még lehet rendes ember. Amúgy nagyon sok vidéki egyszerű embert a maga ismerethiányával, többre tartok mint sok öntelt "intelligens" embert.

A lányokról. Kulturáltság kérdése, ki milyen tulajdonságokhoz vonzódik. De úgy gondolom, sok esetben többre tartanak bizonyos empatikus, megértés tükröző (röviden: családcentrikus) egyszerű embert, mint az önző egoista "villogókat".

2014. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na szóval...

Első: Igen én fiú vagyok és nem olyan könnyű megtalalni azt a bizonyos valakit, nyílván akkor tényleg nem zavarna az ilyesmi. És persze vannak kivételek, ez nem írtam de mindig tisztelet a kivételnek nem akaroknén senkit elitélni. Nekem 3 "feltételem" van, ez nem is igazából feltétel, mert alap: legyen a nő normális, nyílván és is tetszedjek neki és ne legyen barátja, legyen szabad. Na ez a három alap dolog sose jön össze.

Masodik: Neked is igazad van, de ahogy nálam se fekete fehér minden, így nálad se tehát itt is van kivétel nem lehet azt mondani, hogy akkor egy csaj se bukik az ilyenekre.

Harmadik: A te véleményed elég nehezen emészthető számomra, nem tudom eldönteni most akkor igazat is adtál nekem, meg nem is? Mert azt veszem ki, hogy nekem sem kellene leszólnom őket, mert lehet ő is jó ember? Hát akire gondolok éppen, az nem egy jó ember. Oké nem egy pszihopata, kicsit mélyebben biztos vannak jó tulajdonságai is, de az ő huszonéves korában már eléggé kialakult a személyisége és azt már csak drasztikusabb dolgok változtathatják meg.

2014. szept. 14. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!