Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért köszönt a férfi a 15...

Miért köszönt a férfi a 15 éves fiúnak jó napottal?

Figyelt kérdés

az utcán sétáltam , és a fiú csókolomot köszönt a fickónak , a fickó meg jó napottal köszönt vissza. Arra is gondoltam hogy lehet felkapta vizet hogy csókolomot köszönt a srác :D

De egy 16 éves lány mesélte nekem hogy teljesen felháborodott azon hogy egy nő neki jó napot kívánok-al köszönt vissza. Egy 16 éves ismerősömet pedig egy ovis lebácsizta , a másikat ő 18 éves és lenénizték XDDD

De halottam már olyanról is hogy 13 éves (!!!!!!) és magázták.



2014. szept. 16. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem is tudom... pl. tiszteletből? Én rühellem a csendőr pertut, de az a minimum, hogy egy "jó napot"-ra, 'csókolom'-ra nem 'szia'-val válaszolok.

Egyébként nekem pont olyan furcsa, hogy egy férfinak csókolommal köszönnek.

2014. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az osztálytársam ( ő 18 éves) a 41 éves apámnak csókolommal köszönt , az apám sziával. Úgy hogy :D
2014. szept. 16. 19:51
 3/6 anonim válasza:
100%

Így van szm tiszteletből.

Magázáson meg nics semmi feltünő, pl. közép iskolában legtöbbször magáznak a tanárok, nekem is furcsa volt 14 éves voltam :D

inkább jó pontnak kel venni

2014. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ja + engem is 15 voltam és mentem az unokaöcsiért oviba és az ovisok, csokolom, meg bácsiztak xd :DD
2014. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Ebből nekem annyi jön le, hogy az osztálytársad hülye.
2014. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

öhm, én 16 évesen és azóta is oda-vissza napszaknak megfelelően köszöngetek, kortársaknak, fiatalabbaknak és nálam idősebbeknek is. jóreggelt, jónapot, jóestét. teljesen rendben van ez, engem baromira nem lep meg, hogy a fickó jónapottal köszönt. bele se gondolok, hogy miért. :D

a csókolomozásról viszont le kellene szokni, mert totál idiótán hat, már bocsánat. persze, kiskoromban engem is erre tanítottak, de jobban belegondolva, marhaság.

2014. szept. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!