Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Volna udvarias módja annak,...

Volna udvarias módja annak, ha felajánlanám a segítségem ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A környékünkön kutyasétáltatás közben, mindig megállunk egy háznál, ahol lakik egy hasonló külsejű kiskutya mint az enyém. Tavaly mindig néztem milyen elhanyagolt szegény, teljesen össze volt filcesedve a bundája, úgy, hogy nem voltam róla meggyőződve, hogy a kutya lát, vagy egyáltalán van e szeme. Idén nyáron megnyírták, és kiderült, hogy egy egészséges helyes kiskutya van az egybefüggő bonc alatt, és még lát is.

Most újra nő a bundája, és látszik rajta, hogy már tapad össze, és megint ragad össze a szeme előtt is. Én úgy sajnálnám, megint olyan borzasztó külsővel látni, és már annyiszor gondoltam rá, hogy egyszerűen becsengetek és felajánlom, hogy megfésülöm.

Van ennek valami módja, ahogy megtehetném? A ház nagyon szép takaros, és a kutya játékai és háza is rendben vannak, de a kutya külseje nincs. Szeretnék segíteni, de így nem tudom, hogy lehet.



2014. okt. 12. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Majd ha jól orrba vágnak, akkor gondold újra...
2014. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van oka, hogy illemről érdeklődöm, nem ilyen udvariatlan válaszokra várok. Ha szerinted ez elképzelhetetlen, akkor írj, annyit, hogy nem...
2014. okt. 12. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem mond azt a tulajnak hogy kutykozmetikus vagy és szeretnél segiteni és kifésülnéd a kutya bundáját. mivel hogy ők nem gondozzák, lehet hogy hajlanak rá.
2014. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem sem szólj bele más dolgába ahogy a tiédhez sincs semmi köze egy idegennek. egyik az nem tudod, milyen természetű, másik, neked hogy esne hasonló helyzet? becsengetnének hogy nem tetszik az udvarod elrendezése hagy rendezzen már át...nem jó ötlet. arra fordítsd az energiád hogy a saját kutyád jól neveld, vannak még százszor rosszabb helyzetekben tartott állatok is tudod jól.
2014. okt. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez csak a gazdán múlik, lehet, hogy örül neki, de lehet, hogy magára veszi és igazából egyik reakcióba sem lehet nagyon belekötni. de amúgy tényleg, mondd, hogy kutyakozmetikus vagy és felajánlanál nekik egy ingyen próbát, hátha majd kedvet kapnak hozzád vinni a szőrmókot. Ez nem sértő és még hihető is, sőt, talán ezután tényleg fizetnek majd a szolgálataidért :D
2014. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nehogy azt mondd h kozmetikus vagy, nem szép dolog hazudozni
2014. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor mondja, hogy maszek kozmetikus. Abba már nem lehet belekötni, főleg, h. ingyen csinálja :P
2014. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!