Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Elmennétek egyedül állatkertbe...

Elmennétek egyedül állatkertbe? Nem ciki?

Figyelt kérdés

2014. nov. 28. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De igen, nagyon ciki. Mit gondol rólad pl. a teknőc ?
2014. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De miért akarsz egyedül oda menni?

Igazából számomra egyfajta szórakozás, de csak akkor, ha van mellettem társaság. Egyedül nekem nem lenne értelme.

2014. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gorillának nem ciki ott lenni, akkor neked sem lesz az.

Csak vigyázz, nehogy ott fogjanak!

2014. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.


Én órákig el tudnám nézegetni az állatokat. :)

2014. nov. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg is tettem, többször is voltam már egyedül. Egyáltalán nem éreztem cikinek.

Persze ha téged az állatok helyett inkább az érdekel, hogy ki mit gondol rólad, akkor inkább ne is menj állatkertbe.

2014. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nevetni gondolom társasággal könnyebb. De ha mondjuk tényleg az állatok érdekelnek, vagy fotózni szeretnéd őket, és ez nálad több óra, akkor lehet, hogy érdemesebb egyedül. Nem mindenki tolerálja, a félpercenként megállást, és 10 percig való fényképezést.
2014. dec. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!