Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagyon ciki egyedül menni moziba?

Nagyon ciki egyedül menni moziba?

Figyelt kérdés
Alapból nem igazán járok moziba és a barátaim sem, de majd el akarok menni a Star Trek 2re, de nincs kivel, ciki egyedül menni? 17F

2013. febr. 20. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, max uncsi amíg vársz a filmre.
2013. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Ha a film érdekel, és nem bulizni mész, akkor miért ne nézhetnéd meg??


Én is voltam már, senkinek semmi köze hozzá, hogy ki kivel megy, vagy miért megy egyedül.


Ha menni akarsz, hajrá! :)


27/N

2013. febr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
16%

Szia!

Egyszerűbb, ha szimplán letöltöd és otthon nézed meg a magad csöndjében :) De ha moziban szeretnéd, akkor esetleg érdeklődj az évfolyamodon, kit érdekel ez még.

2013. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy film,amit nagyon szerettem volna megnézni.A férjem utálja a mozit,én akkor még nem tudtam esti filmre menni,mert kicsi volt a babám,a barátaim napközben nem érnek rá,mivel dolgoznak,így egyedül mentem.Egy pillanatig sem gondolkodtam rajta,hogy ciki-e,vagy sem,és mint kiderült,még csak nem is én voltam az egyetlen,aki egyedül volt.
2013. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy ciki. Én is voltam már egyedül, mert olyat néztem amit senki más nem akart. :)
2013. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem ciki. A mozi abból áll, hogy csendben ücsörögnek az emberek és bámulják a filmet. Ezt tökéletesen lehet csinálni egyedül is. Meg aztán úgysem fogja senki azt nézni, hogy te egyedül vagy-e, vagy sem.
2013. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
meglepően jó egyedül.
2013. febr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem egyáltalán nem. Én moziban, színházban, múzeumban is voltam már egyedül. Nem nagyon nézegettek soha, miért vagyok ott egyedül, pedig először én is féltem, mert csomó hülye ismerősöm mondta már, hogy jaj, de gááááz egyedül menni moziba... aztán rájöttem, hogy csak azok szt gáz, akik annyira adnak mindenféle random ember véleményére, hogy még véletlenül se hihessék róluk azt, hogy nincs pasijuk/csajuk/haverjuk, akivel mentek volna. Pedig csomószor nem is erről van szó. Én speciel nem mindig tudok programot szervezni a barátnőimmel, mert egyrészt kevés van, másrészt időbeosztási problémák is vannak, egyik közülük az év felét vidéken tölti. Ami a mozit illeti, barátom kifejezetten utálja (nem a filmeket, csak a mozit).

Sztem az inkább jobb, ha az ember elmegy egyedül megnézni egy filmet vagy egy színházi előadást, ha nagyon szeretné, mint hogy csak azért, mert nincs, aki elkísérje, inkább otthon marad. Ráadásul 100%-ig a filmre tudsz koncentrálni, nem "kell" kibeszélni a filmet rögtön, nincs is kínos "Éééés neked (eddig) hogy tetszett?"-ezés...

2013. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!