Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Valentin napon csak a kedvesem...

Valentin napon csak a kedvesemnek ajándékozzak a családjából?

Figyelt kérdés
Nos..szóval közeleg a Valentin nap. 3 hónapja leszünk pontosan együtt szerelmemmel 14.-én. Én egy mobilt gondoltam ajándékozni neki valamilyen élővirággal / plüssmacival párba fogva, de szerintetek ilyenkor illene vennem valamit a családja többi hölgytagjának (édesanyja, nővére) is? Tavaly ex-barátnőmnél kényelmetlennek éreztem a dolgot, mert kicsit furán nézett rám az akkori kedves anyósjelöltem...úgy éreztem, hogy az a baj, hogy egy szál virágot sem vittem neki...Szerintetek? Mit tegyek most? :D Köszi!
2010. febr. 2. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:

a párodba vagy szerelmes nem az egész családjába

a valentin nap attol szép mert a szerelmesek napja..

a párod családtagjainak nem kell venned.söt..semmi közöd még nincs hozzájuk

2010. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nekem eszembe nem jutna hogy az anyósjelöltnek is vigyek virágot. Nem neki udvarolok hanem a lányának. Bár lehet náluk az volt a szokás hogy egy kis ajándékkal meglepték egymást ilyenkor is.

Valentin nap elvileg a szerelmesek napja nem? (szóljatok ha rosszul tudom) Tehát szerintem elég csak a kedvesedet megajándékozni, ha nem vagy szerelmes az anyósjelöltbe :)

2010. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Valentin-nap nem magyar szokás,ezt soha nem ünnepelték nálunk.Az idősebbek nem is tartják.,ezárt os furcsa lenne,ha őket is megköszöntenék ezen a napon.
2010. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha támogatóra akarsz szert tenni, nem ellenségre, akkor ezen nagyon kellemesen meglepődne!:))
2010. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi még a párommal sem szoktunk. Valentin ellenesek vagyunk. Mi szimplán bármikor kedveskedünk egymásnak valamivel, ne csak ezen a napon szeressék már egymást a párok. Ezzel csak a virág-meg az ajándékboltosok járnak jól. De annyira akarsz, akkor csak a párodnak adj valamit.
2010. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi nektek. Valahogy így gondoltam én is, de a tavalyi negatív élmények után már nem voltam biztos magamban. :)
2010. febr. 2. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Nőnapra vittél az apjának sört?


Naugye! :)

2010. febr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ehh...ez jó! :D
2010. febr. 4. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!