Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit ajándékozzak karácsonyra...

Mit ajándékozzak karácsonyra a: anyukámnak, apukámnak, keresztapukámnak?

Figyelt kérdés
Légyszike segítsetek,, és valami kreatívat szeretnék készíteni, pl: naptárat (nem szeretném használni a nyomtatót, mert hamar elfogy a szín) vagy valami díszeket (ne karácsonyiakat, hanem iylen általánosakat) kb szerintem tudjátok, hogy milyen dolgokra gondolok,, emígy ezeknek a dolgoknak az elkészétésére vagyok kíváncsi, esetleg adhatnátok ennél jobb otleteket is :)
2011. nov. 16. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen saját készítésűt szeretnél adni, akkor adok pár tippet. :)

Anyukádnak: receptkönyv. Vágj kartonpapírból pl. egy karácsonyfa formát (ez most csak egy példa), és mondjuk írj bele 10 nagyon finom sütireceptet, arany színű tollal. Gondolom nyomtatni tudsz, akkor esetleg egy papírra kinyomtathatod az összes kisképet a sütikről, és beragasztgathatod a receptek mellé őket. :) Szerintem szuper ajándék, és még jobb, ha az egyik receptet elkészíted, és együtt ajándékozod meg vele anyukád. :)


Apukádnak készíthetnél egy képkeretet fából, azt szépen átfestheted a kedvenc színével, és névreszólóan átadhatod egy közös fotóval benne, egy csokoládéval együtt. :)


Keresztapudnak készíts gyergyát. :D Vegyél viaszt, azt olvaszd fel, majd önts egy pohárba, de előtte tegyél bele kanócot. A diszítés ilyesmi: tortadara mehet a pohár aljába, vagy kifestett-összetört tojáshéj, illetve konfetti, vagy bármilyen színes kis cukorka megteszi, és lám, ott is van az aljában, mi megcsináltuk és angyon szépen festettek. :)


Sok sikert!

2011. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kosziii
2011. nov. 16. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!