Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Rokonom gyerek meghalt baleset...

Rokonom gyerek meghalt balesetben 16 évesen. Facebook üzenő falán jönnek a részvétnyilvánítások. Ez így ott szerintetek is gáz?

Figyelt kérdés
Közben a pszichén nyugtatózzák.
2015. jan. 6. 13:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát én már találkoztam sok ilyennel!

Szörnyű olvasni,de sokan barátok ott köszönnek el utoljára:-(

2015. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ma már a fiatalok nem fognak részvét táviratot feladni. És mivel gondolom leginkább fiatal ismerősei voltak, náluk ez már nem fura. Egy ismerősömnek az apukája miatt nyilvánítottak az iskolatársai részvétet a facen, és neki jól esett. Náluk természetes, hogy a facen köszönnek el utoljára. Inkább annak kéne örülni (nyilván nem lehet, mert ez egy tragédia), hogy mennyi emberben hagyott nyomot, és búcsúznak el tőle. az, hogy milyen módon ebbe az esetben másodlagos kell, hogy legyen.
2015. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

De minek köszönnek el tőlük az interneten?Ez annyira torz.

Mert ha kimész a sírjához egy szál gyertyával és ott a sír előtt magadban elköszönsz tőle,azt értem.

De most az interneten posztolni egy isten veled vagy nyugodj békében kiírást,mi értelme?A halott nincsen fent a neten...

2015. jan. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nem a halottnak írnak (bár én olyat is láttam már - én is "érdekesnek " találom ) hanem az anyukájának kívánnak részvétet
2015. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!