Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi értelme van korán kelni,...

Mi értelme van korán kelni, ha emiatt hamarabb kell lefeküdni?

Figyelt kérdés
Sosem értettem azokat, akik választhatnának későbbi műszakot is, de 6-ra járnak dolgozni, hogy hamar végezzenek, de minek?

2015. jan. 23. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor szabad a délutánom.
2015. jan. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Ez beállítottság kérdése.

Van aki aktívabb reggel, délelőtt, az jobban szeretné ha az a rész maradna szabadidőnek amit arra használ, amire akar.

Van aki pedig késő délután, este kreatívabb, aktívabb, ők jobban szeretik ha a napjuk második fele szabad.

2015. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Én meg azokat nem értettem, akik nem képesek felfogni, hogy minden ember más. Van aki olyan aki reggel korábban szeret kelni, akkor aktív, más (mint pl. én is) meg este pörög jobban. Ez van, ezt el kell fogadni.
2015. jan. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg jó kérdés, én is agyaltam már ezen. és ugyanerre jutottam, h míg nekem az este a pörgős és délelőtt vagyok halott, másnak épp fordítva van. amúgy meg ez korral (is) változhat, és persze életkörülményekkel. pl. ha családod van, gyereked, akkor nyilván korán kelsz majd, hiszen a gyerekek is korán kelnek, mennek oviba, suliba, stb. este pedig 10-kor takarodó :)
2015. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!