Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy hónap után se akar lefeküd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónap után se akar lefeküdni velem! Várjak még vagy nincs értelme?

Figyelt kérdés
Egy hónapja összejöttem egy lánnyal aki elvileg már nem szűz de mégse hagyja magát....ennek mi lehet az oka? még megérteném ha szűz lenne vagy valami....érdemes várni még egy kicsit vagy reménytelen?
2010. márc. 9. 20:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
aztaszentszűzmárciusát!
2010. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
basszus ne már... meg is értem h nem akar lefeküdni veled... ez olyan mintha csak a szexért lennél vele
2010. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
még várj vele, ha 2 és fél hónap után se mutat semmi hajlandóságot a dolog iránt akkor hagyd szerintem.
2010. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Jesszum pepi.ne repkedjenek már a sztereotípiák...,azért mert nem szűz már egyből oda kéne adnia magát neked,öcsém ezt te se gondolod komolyan.Biztos komolya kapcsalatot akar tőled/vagy nem egy ribanc ennyi a magyarázat.
2010. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
Na nálam ez a kérdés tartozik a : szerintem te terhes vagy kategóriába.
2010. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Szesze ***** válasza:
60%

persze hogy megeri varni, lehet h nehany honap mulva annal jobb lesz.


jah es amiert egy lany nem szuz eldontheti, hogy kivel mikor akar lefekudni nem gondolod?


mellesleg ha szereted akkor varsz rea(ha nem szuz ugy se kell sokat)


vagy mi lenne h ha megkerdezned? o lehet h jobb valszt adna mint mi...

2010. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Csak néha nagyon hangoztatja hogy nem szűz meg kelleti magát mint egy szajha.........ja és elvileg szeret
2010. márc. 9. 20:56
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Kelleti magát, mint egy szajha????:O Ilyet írsz a barátnődről??? Na szép...
2010. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%

énse feküdnék le veled az tuti....leszajházod a saját barátnődet?gondolkodjál már el magadról!

19/L

2010. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Én ugyanígy vagyok a barátommal, másfél hónap után is úgy érzem, hogy még korai, pedig egyikünk sem szűz, sőt felnőtt emberek vagyunk. De amíg nem vagyok belé szerelmes és ő sem az, addig nem szeretném. Sokkal jobb olyannal, akibe szerelmes az ember. Hagyj egy kis időt magatoknak, ne siettesd! És hiába kelleti magát, az én barátom már pl a simogatást is annak veszi, hogy fel akarom izgatni. :) Pedig csak jól esik szeretgetni, ennyi. Várj, nyugalom...
2010. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!