Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ha osztálytársam meghívott a...

Bratilla kérdése:

Ha osztálytársam meghívott a szülinapjára, ami egy beülős helyen lesz, mit illik vinni?

Figyelt kérdés
Szóval valami ajándék kellene? Valami kocsmaszerű helyen lesz ez az egész, és ilyesmin még nem voltam . Ő fiú, én lány vagyok, mindketten 17 évesek. Mit szoktak ilyenkor vinni az emberek?
2014. febr. 23. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meghívod valamire és koccintotok. :)
2014. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

De az nem gáz, ha üres kézzel állítok oda? Ilyenkor nem szoktak semmit vinni az emberek?

2014. febr. 23. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát inkább csak a közeli barátoknak visznek ilyenkor sztem, de akkor sem szükség szerű. Vagy tényleg hívd meg egy italra, vagy vigyél neki egy csokit/parfümöt...
2014. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szülinapi bulira hívtak, akkor alap, hogy viszel szülinapi ajándékot. Semmiképp ne menj üres kézzel. Vihetsz egy üveg piát is, ha rendeden be van csomagolva, akkor nem gáz, vagy csokit, vagy valami személyeset ami hozzá illik és örülne
2014. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy üveg pezsgő, vagy a kedvenc alkoholos itala jó lenne szerintem.
2014. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!