Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Volt/van párotok, aki Jordániá...

Volt/van párotok, aki Jordániából származik?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, egy egyetemre járunk. Az egyetlen probléma, hogy ő Jordániából származik, és nem tudok sokat a kultúrájáról. Szimpatikusnak találom, de nem merek közeledni hozzá. Légyszíves tapasztalatokat, a kultúrával és párkapcsolattal kapcsolatos dolgokat is írjatok. Elkélne a segítség :)

2015. febr. 1. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Ne.


Amig itt eltek, addig kedves, szeret, elhalmoz mindennel. Csak nehogy 'hazavigyen', mert onnantol neked bizony kuss a neved, masodrangu allampolgar leszel, utlevel nelkul, a hazajutas eselye nelkul.

2015. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Első azért mert hülye regényeket olvasol, meg nézel TV-ben, nem biztos, hogy mindegyik olyan...

Nekem volt egy Jordániai ismerősöm, az egész családját ismertem, és a magyar anyukája volt a legellenszenvesebb az egész brigádból. Azonkívül, hogy elég fura nevük van, nagyon rendes emberek.

2015. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Eddig nem olyan nagyszájúnak ismertem meg, mint ahogy mások leírják az onnan jött embereket. Ő inkább szűkszavú, és kedves.

2015. febr. 1. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdd azzal, hogy megismered az iszlámot. Ha erről már van általános fogalmad, megnézheted, Jordániában melyik ága honos (nagyon nem mindegy). Utána jöhet a jordán történelem. Ezzel már lesz beszédtémád, és tudod, mit érdemes konkrétabban megtudnod.
2015. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Persze, eleve gondoltam a vallásra, csak nem szeretném egyből ezzel traktálni, mivel látszik rajta, hogy jobban tetszik neki itt Magyarországon, bár biztos büszke a vallására. Kedvelem az alapján, amiket eddig beszéltünk, csak nem merek jobban közeledni hozzá, pontosan azért, mert nem sok jót hallottam arról, hogy miként bánnak a nőkkel.

2015. febr. 1. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!