Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ballagásra barátnőnek rózsacso...

Ballagásra barátnőnek rózsacsokor?

Figyelt kérdés
22F 18L ról van szó. Szerintetek jó a rózsa vagy tegyem félre ezt a virágot és keressek valami szokásos ballagási csokrot? Jó ötletnek tartom, de több szem többet lát, mint ahogy több embernek több gondolata, látószöge van. Ha jó a rózsa kicsit legyen benne ballagási csokor féle? 10-15 szálra gondolok, szivem szerint nem tennékbele semmi ballagót semmi idézetet semmit. Vélemény?
2015. febr. 14. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Elméletileg jó lenne a rózsacsokor is, sőt... De mégsem tenném, nehogy kínos pillanatokat okozzak neki a barátnői, tanárai előtt (na, megjött a szeretője).
2015. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor nyolcadikos voltam, csak a nevelőapámtól kaptam virágot: kisebb csokor fehér virágokkal, és a barátomtól egy szál vörös rózsát. Ebből látszott, hogy kik vannak ott velem, én személy szerint örültem a rózsának. :)
2015. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!