Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vörös rózsacsokor? Azt a...

Vörös rózsacsokor? Azt a szerelmén kívül kaphatta mástól is?

Figyelt kérdés

Láttam egy lány diplomaosztós képeit,és a virágok között volt egy vörös rózsacsokor is.

Érdekes,csak a családjával van fent közös diplomaosztós képe.

Valami rokonától vagy barátjától (nem "olyan" barát) is kaphatta?


2012. dec. 28. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az általános iskolai ballagásomra vörös rózsacsokrot kaptam a szüleimtől. Imádom a rózsákat :) Persze kaphatta mástól is, bár ez ritkább.
2012. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kaphatta közeli hozzátartozótól (szülőktől), de kaphatta a szerelmétől is. Ilyen esetekben a fényképésznél nemcsak egy beállítás szokott lenni. Ott, ahol a szűk család van, barátok, ismerősök nincsenek, még nem jelenti azt, hogy akkor a tőlük kapott csokrokat is tegye félre.
2012. dec. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Csak azon csodálkoztam,hogy volt nála még vagy három csokor,szóval ha egyet-egyet kap a szüleitől,meg a tesójától,akkor is marad :)

Csak mert a lánynak nincs fenn pasival közös képe,csak a fiú tesójával...

2012. dec. 28. 10:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom,a fiú az ikertesója,szóval lehet hogy "szorosabb" a viszonyuk (jobban ragaszkodnak egymáshoz az ikrek,már ahogy én hallottam),tőle is kaphatta :)
2012. dec. 28. 10:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy belé, igaz?
2012. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen helyzetben nem számít, hogy most voros e a rózsa. Olyat készítenek, amilyen éppen van az uzletben.

26N

2012. dec. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Harmadik köszi szépen,lány vagyok :)
2012. dec. 28. 11:10
 8/8 anonim ***** válasza:
:)))))
2012. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!