Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a jó a lánykoleszokban?...

Mi a jó a lánykoleszokban? Egyáltalán miért vannak jelen világszerte? Mi a probléma a koedukált koleszokkal?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én örültem neki, hogy a koliban nem volt ez a ki hol alszik, melyik szobában, melyik pasival.
2015. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyuka nyugodtabban alszik ha lánykoleszban van a gyerek
2015. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A jó az benne, hogy önkontroll nélküli diákok néhány baromsága nem következik be. Általában pont ezért hozták létre. Az viszont lehetséges, hogy okafogyottá válik, de a rendszer úgy marad.

Bizonyos életkorokban és bizonyos értelmi szintnél egy koedukált kollégium mindenkire nézve "életveszélyes". Fiúkra, lányokra, nevelőkre, szülőkre, aki csak él és mozog. Normális diákok esetén ilyen problémák száma és mértéke kezelhető, ezért ekkor bármilyen változat jó.

2015. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jobb ha gyerek egyedül jön haza,és én nem válok nagyivá a nyári szünetben.
2015. márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Attis0609 válasza:
55%

Teljesen mindegy, koedukált, vagy lánykoleszban van valaki.

Aki dugni akar, fog is.

Az iskolák nem merik bevállalni, hogy koedukált legyen a koli, mert félnek a sok botránytól, meg a terhességektől.

Ennek pusztán annyi az oka, hogy nincs megfelelően kezelve a korosztály, és kisgyerekként kezelik őket, ami nekik nem tetszik, így amikor kiszabadulnak valamelyest a felügyelet alól, akkor túlzásba viszik a szabadságot.

A tapasztalatok alapján a koedukált kollégiumok jobbak, mert azok a lányok, akik terrorizálják a gyengébbeket, általában a fiúk közelségében nem olyan aktívak.

A szülő és a gyerek megfelelő kommunikációja dönti el, milyen lesz a kollégiumban a viselkedése, de ezt nem az azt megelőző héten kell elkezdeni, hanem jóval hamarabb.

Ezzel lesz megfelelő önbizalma, és öntudata a gyereknek, amivel képes lesz kezelni az őt érő hatásokat.

Ezzel felvértezve pedig majdnem mindegy, milyen kollégiumba megy.

2015. márc. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Becixxx ***** válasza:
100%
Hát én meg tudnám mondani, csak engednének be...
2015. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!