Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Jehova Tanúi száma, hogyan...

A Jehova Tanúi száma, hogyan oszlik világszerte, vagy országonként?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy más országokban hány Jt van pontosan. Szóval egyfajta felmérésre, vagy hasonlóra vagyok kíváncsi.

2014. ápr. 17. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Szia Sörpocak.


Igazából hosszú lenne felsorolni, mind a 239. országot, ezért javaslom, hogy a honlapunkon a könyvek kiadványok között ott van a 2014-es évkönyv, és abban az összes országban élők adatait megtalálod Albániától a Zöld-foki Köztársaságig.


Persze ha vannak speciális országok amik érdekelnek szívesen megírom, de mindet felsorolni napokba telne. :D)


Katy Weaver


Katy Weaver

2014. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát nem is egy felsorolást vártam el, hanem egy linket, vagy olyan útbaigazítást, amilyent te adtál :) Köszönöm!
2014. ápr. 17. 21:23
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Ja, csak az abban szereplő értékeket oszd el tízzel, aztán vonj gyököt belőle, úgy lehet hogy reálisabb lesz a lista :D
2014. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Néhány statisztika:


[link]

[link]


Csak az országonkénti létszám nincs megadva.

2014. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Az előttem látható blog a Jehova Tanúi ellen szerveződött emberek honlapja, A Tanúk ellen,

a Hivatalos honlapunk kettő betűből áll, és ott nincs emberek elleni szervezkedés, mint ezen az oldalon.


Katy Weaver

2014. ápr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

Talán annyit, hogy egyetlen szervezkedés sem zajlik olyan méretekben még a gyilkosok, és a haszontalan életűek ellen mint Jehova Tanúi ellen, akik békében élnek a világban


Ez lenne egy keresztény felekezetnek a dolga Jézus tanítása szerint?

2014. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Talán annyit, hogy egyetlen szervezkedés sem zajlik olyan méretekben még a gyilkosok, és a haszontalan életűek ellen mint Jehova Tanúi ellen, akik békében élnek a világban "


Ennyire azért ne sajnáltasd már a felekezetedet!

Szerintem kapásból te is tudsz mondani 5 sokkalta "támadottabb" csoportot ti nálatoknál, csak elfogult vagy és dramatizálsz.

2014. ápr. 17. 23:42
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánatot szeretnék kérni Sörpocak,

De nem azért írtam, hogy sajnáljanak.


csak ezen a honlapon olyan magukat "keresztényeknek" valló emberek vannak akik kifejezetten a tanúk elleni lázítással és negatív hírveréssel foglalatoskodnak a "testvéri szeretet" jegyében. A harag vagy a csalódottság ha nincs kezelve elveszti keresztényi értékeit, és támadássá válik, mint ahogy ezen emberek esetében is. nem beszélve, hogy érzelmi ráhatásként, még egy kis színezetet is adnak hogy sajnálat tárgyává tegyék az életüket, ami által a gyilkosokat nem becsmérlik ilyen szánalmas arroganciával mint a Tanúkat.


Miközben kereszténynek nevezik magukat, holott háborút viselnek a felebarátaik ellen. Nem bízzák a teremtőre az ítélkezés jogát, hanem maguk intézkednek emberek becsmérlésére, és megalázására. Ennélfogva igazából nem is a Tanúk a sajnálatra méltók, hanem akiknek bele fér a lelkiismeretébe a gyűlölet és a viszály szítás, s ettől aztán jól érzik magukat megelégedetten térnek nyugovóra.


Persze tudjuk nagyon jól miért vannak ezek, és azt is, hogy másokat is bántanak, viszont meg kell nézni a különbséget és az okot a támadó és a támadott között.

2014. ápr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez egy visszatérő jelenség. Ha csak erről az oldalról van szó, akkor persze igazat van és én kérek bocsánatot.

Általában az aktív kisebbséget szokták legjobban kritizálni, olyannyira, hogy mikor valaki megalapozott, de legalább megérthető kritikát közöl, az összemosódik a sok másik elcsépelt és elunott kritikával a mennyiség miatt.

2014. ápr. 18. 10:10
 10/13 anonim ***** válasza:

:) "Megbocsátok"


K.W.: Aranyos vagy De nem kell bocsánatot kérned, mert nem tettél olyat.

2014. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!