Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit esznek a japánok az...

Mit esznek a japánok az iskolába reggelire?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy japán diétát, de nem tudom hogy mit egyek iskolába.. Mivel a kenyeret leváltottam rizsre és hasonlókra, nem szeretnék szendvicset enni. De most miso levest vigyek iskolába vagy mi? Vigyek egy tál rizst? Nem értem ők mit esznek ott?
2015. márc. 17. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Reggelit otthon esznek, ebédre meg azt, amit anyu csomagol nekik.

Nem volt leírva részletesen a zseniális japán diétádban, hogy mégis mit lehet/kell enni?

2015. márc. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De, le volt irva minden, csak nem volt kulon feltuntetve hogy iskolaban vagy munkahelyen mit egyel, sajnos nem tudok miso levest vinni oda...
2015. márc. 18. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne miso levest vigyél, hanem valami mást, ami szintén oda volt írva, és el tudod vinni iskolába.
2015. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A japánok töbnnyire gyûjtögetnek. Magvakat morzsákat de fontos alapanyag a rizs
2018. dec. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!