Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok/Nők! Ha már nagyon...

Lányok/Nők! Ha már nagyon muszáj, akkor megvakarjátok a nemi szerveteket nyilvánosan? Milyen megoldások vannak erre? Van aki a bugyijába is benyúl ezért, vagy nem?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 13. 03:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Zsebbe teszem a kezem,így nem látja senki.
2015. ápr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Ha viszket vakarni kell! (Meg gyogyitani!)
2015. ápr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem szokott viszketni. :) De ha kéne, akkor sem vakaróznék nyilvánosan.

Ha valami nőgyógyászati gondom volt, az sem viszketett úgy, hogy vakarni kellett volna.

2015. ápr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy ne! Van aki meg is szagolja utána a kezét.
2015. ápr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha muszáj megvakarni akkor megvakarom,még ha nyilvános is.Persze próbálom rejtve csinálni. Pl.ha szoknyában vagyok és ülök akkor fentről szoknyán keresztül,ha nem elég akkor szoknya alá nyúlok vagy fentről vagy alulról.

Van hogy a bugyiba is be kell nyúlnom.

2015. ápr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elég ritkán csinálok ilyet, és csak akkor, ha feltűnésmentesen tudom csinálni (pl. kabát alatt). Ha nem tudom, akkor maximum lábdörzsöléssel próbálkozom, vagy megvárom, amíg eljutok egy nyilvános WC-hez.
2015. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!