Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért csinálják ezt sokan?

Miért csinálják ezt sokan?

Figyelt kérdés
Nyolcosztályos gimibe járok, most vagyok hatodikos. Nem értem, hogy szinte miért megy be mindenki a WC-ben a fülkébe. Jó lehet, hogy nem akar más mellé állni, de amikor én vagyok ott egyedül, van vagy 5 üres? Eddig még olyannal nem találkoztam, aki nem ment volna be fülkébe, még a tizenkettedikesek se képesek odaállni a piszoárhoz. Miért ennyire szégyenlősek a mai fiatalok? 13/F

#szokás #iskola #piszoár #nyolcsosztályos
2015. máj. 21. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán nem állva pisilnek. Ma már sok családban nem divat állva pisilni.
2015. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok, na de hogy mindenki?
2015. máj. 21. 20:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a leckét írtam mindig a vécében. :) Ott nem zavart senki és így elég volt az a pár perc, hogy becsöngetésig megírjam.
2015. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy általános jelenség sajátos megnyilvánulása. Ma a verseny annyira élessé vált, hogy erősen csökken az együttműködési készség. Nem mutatok meg semmit a sajátoméból, nem beszélek magamról, nehogy kiismerjenek, mindenki oldja meg a problémáit és hasonlók. Ez elzárkózásra szoktat az élet minden területén. E speciális esetben is.
2015. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
cigiznek, esetleg drogoznak
2015. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el,hogy sok felnőttnél is így van ez.

Én 46 éves vagyok,és én is utálok beállni valaki mellé.

Nem vagyok egyedül,mert sok kollega is így van ezzel.

2015. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
A válasz nagyon egyszerű. Tudják már rólad, hogy sandítgatsz.
2015. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Pèldául nem szeretik a farok mèregetèst.Meg valahogy elèggè termèszet ellenes,hogy egy idegen ember társaságában ki kell csapnod a bránert,ès mèg hugyozzál is :D
2016. júl. 6. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!