Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tehetnék? Egyszerően maga...

Mit tehetnék? Egyszerően maga ez a pokol, hogy szabaduljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az egész 9.ben kezdődött...én amolyan csodabogár vagyok az osztályban...nem tartozok senkihez,van akikkel jóba vagyok,van akikkel nem.Elkezdtek szivatni egyesek...nagyon nehezen viseltem,rosszul éreztem magam mindig,piszkálódtak nap mint nap.Aztán én is elkezdtem "tevékenykedni",volt hogy be-beszóltam,vagy kavartam a szart...hátha észreveszik,hogy én nem alszok,miközben ők szivatnak.Most a félévben amikor beadtuk az egyik felmérőt,valaki az osztályból ellopta(kb 3hónapja történt)és most tudtam meg.Szóltam a szüleimnek,akik felhivták az ofőt,meg a tanárnőt(aki a szakból tanit,amiből tesztet irtunk).Mostanában kezdtem kibékülni a többiekkel,lecsillapodtak a vizek,de ezzel minden elromlott,ugyanis holnap első órán bejön az ofő,és mindenkit elővesz....nem tudom mi a terve,de féplek,hogy megint elkezdődnek majd a szivatások stb...szerencsére vakáció...de nem tudom mit tegyek,huzzam meg magam,vagy álljak ki a magam igazáért,hogy legyen?

2015. jún. 16. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Állj ki magadért, vagy szenvedj továbbra is szótlanul.
2015. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a tanár,mivel nem volt meg a dogám,beirt egy kettest,mert azt hitte,nem adtam be...ezért voltam kibukvva
2015. jún. 16. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszélhetsz az ofővel, hogy amennyire lehet, kezelje diszkréten az ügyet, hogy ne alattad vágja a fát, de ha elkezdted, csináld végig, és továbbra se hagyd magad.


"Aztán én is elkezdtem "tevékenykedni",volt hogy be-beszóltam,vagy kavartam a szart"

Nem mondom, hogy a legjobb megoldás, de jól tetted. Csak arra vigyáz, nehogy átess a ló túloldalára.

2015. jún. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Állj ki magadért! Ne hagyd, hogy szivassanak!

Erre a legjobb módszer, ha azt mutatod, hogy az aktuális szivatás nem zavar éged, sőt még röhögsz is rajta.

Akik szivatnak, az a szórakozás benne, hogy utána látják neked milyen rosszul esik, és mennyire idegesít, de ha azt látják, hogy téged nem érdekel, sőt még mulattat is, akkor nincs értelme szívatni és keresnek egy másik áldozatot, mert veled nem jó móka.

Szóval szerintem ránts egyet a válladon és röhögd ki őket! Más módszer erre nincs. Csak azt szívatják, akit lehet!!!

Legyél lazább, ne stresszelj, ne rinyálj, legyél nyitottabb, próbálj jókedvűbb lenni és nem fognak piszkálni a többiek, hidd el.

Mi is mindig a rinyagépeket szívattuk suliban :)

2015. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!