Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Honnan ered és mikortól, az...

Honnan ered és mikortól, az hogy az emberek csattogtatják a rágót meg gömböt fújnak?

Figyelt kérdés

Gondolom egy valaki látta,hogy ki csinálja és utána ő is csinàlta,de rá kellett jönni ugyan,hogy hogy kell.

Ma meg már az emberek 20%-a tudja ezeket csinálni.

Mondjuk én 12 éves korom óta tudom de más még 40 évesen sem.

Honnyn jött ez ,mikortól és hogyan?



2015. júl. 14. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ez olyasmi gyerekszokás lehet mint a kétujjal fütyülés, vagy a szándékos böfögés :) A rágógumi őshazájából jött nyilván a szokás, nem tudom, az illető pontosan mi után kutakodott mikor kiderítette, hogy jééé, a rágó az ilyet is tud, de marha szórakoztató, ez tény :DDDDD

Én pl. utcán is ha rágógumit rágcsálok, imádok gömböket fújni belőle, meg cuppogni, csattogni vele :DDDDDDD

2015. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de a rágó csattogtatókat én addig ütném, amíg mozognak.

Ha már fogat nem mosol, legalább bunkó ne legyél.

2015. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudod, az emberiseg 99%-a tudja, hogy je, mit tud a rago csinalni, de ebbol 90%-a embernek akar maradni, nem rago, fujo, csattogtato tehennek.
2015. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mar az oskorban is ragtak faleveleket vagy a nedvjet. . -1848-ban lett az Elso ragogumi es 1928-ban fedeztek fel a hozzavalokat a gomb fujashoz.
2015. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!