Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A ti párotok bejelöli /...

A ti párotok bejelöli / visszajelöli facebookon, hogy ti vagytok az ő párja?

Figyelt kérdés
Nekem visszajelölte, hogy kapcsolatban vagyunk, de azt már megtiltotta, hogy közös fotót tegyek fel. Van ennek jelentősége, vagy nincs?

2015. júl. 16. 16:48
 1/6 anonim válasza:
a képet könnyebb észrevenni
2015. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, közös kép is van, de ha rajta múlott volna, nem lenne..nem azért,mert nem akarta,hanem konkrétan feleslegesnek tartja az egész fbook-ot, és nem érti,minek ez a fejhajtás. Nem is volt fbook-ja,míg rá nem beszéltem. Azóta sem jár sűrűn. Ha megtiltotta volna,akkor rosszul esett volna..mert nem értem,miért.
2015. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MrPifta ***** válasza:
igen, bejelölte, hogy én vagyok a párja, közös fotónk is van, noha mindketten férfiak vagyunk. Azért a beállításokkal trükköztünk, hogy ne mindenki lássa.
2015. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, kozos kep sincs, mert marhara nem erdekli a fbook :) szerintem iden meg be sem lepett.
2015. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vannak, akiket nem érdekel a FB, vagy kifejezetten nem szeretnek mindenféle személyes dolgokat megosztani másokkal. ez valahol érthető és jobb, ha tiszteletben tartod, hogy ő nem akarja, így a rá vonatkozó dolgokat inkább ne oszd meg és ne is erőltesd, meg ne akard minden áron rábeszélni, mert különben csak konfliktusaitok lesznek, amit fene tudja, hogy kibír-e a kapcsolatotok hosszú távon.
2015. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Örülj, hogy van egyáltalán párod aki facebookon is visszajelölt!

Ha azt akarod, hogy közös fotóid is legyenek akkor lehet, hogy ettől azt hiszi, hogy csak azért kell neked ő, hogy keménykedj vele, hogy micsoda nőd van! Ami nem jó.

2015. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!