Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyi idő egészséges naponta...

Mennyi idő egészséges naponta a facebookon ÉS az interneten lógni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

24 óránál semmiképp sem több.


Különben érdekes kérdés, mert nem feltétlen egészségtelen, ha pszichológiailag rendben vagy. A mai monitorok nem nagyon károsítják a szemet, annyi a bajuk csak, hogy kevesebbet pislogsz, de ha tudatosan el-elfordulsz, ez sem vészes.


Az ülést, fekvést is figyelembe kell venni, óránként kell elgalább 10 perc mászkálás. Na meg napi kb. 8 óra alvás. De egyébként lehetsz egész nap fenn, nem egészségtelen.


Feltéve, ha pszichológiailag rendben vagy.

2014. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

" lehetsz egész nap fenn, nem egeszsegtelen "

Ha már egész nap fent vagy rajta mindig akkor az már függőség.és utána jön az hogy bele betegedsz ha nem kapsz elég like-t

2014. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezért hangsúlyoztam annyiszor (úgy tűnik, nem sikerült mégsem), hogy ha fejben egészséges vagy, akkor nem baj. Ha függő vagy, az nyilván pszichológiai állapot. Ha nem vagy még túl a kamaszkoron, akkor sem érdemes ilyenekkel próbálkozni. De egy átlagos, egészséges felnőtt embernek nem árt, ha egy-egy napot teljes egészében a gép előtt tölt (nem csak a facebook volt a kérdés).
2014. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok amúgy a kérdés az volt hogy naponta mennyi az egészséges ezért értelmeztem mashogy
2014. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Első jókat mond és azért is érdemes figyelembe venni, hogy ki mit csinál.


Én egy nap simán ülök 14-16 órákat a gép előtt, de informatikus vagyok, ez a munkám, hogy ott üljek.

2014. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!