Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Diplomaosztóra illetlenség...

Diplomaosztóra illetlenség harisnya nélkül menni?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a diplomaosztóm, nagyon meleg lesz. Talárunk nincs, egy fekete térdig érő ruhában leszek. Anyu szerint nem illik harisnya nélkül menni, de úgy sztem hőgutát kapnék. Szerintetek?
2015. júl. 24. 18:43
 1/8 anonim válasza:
0%
Hallgass anyura, ennyit már csak túlélsz sokévnyi szenvedés után. Habár engem cseppet sem zavarna, nap mint nap csupasz lábakat látunk...
2015. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
17%
Igen, az. Azt az 1-2 órát kibírod, utána bemész a mosdóba és leveszed.
2015. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
23%
Nem illetlenseg. De szebb a lábad benne. Vegyél fel combfixet de valami vékonyat abban kibirod utána pedig le is veheted.
2015. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az etikett szerint valóban nem illik (nyitott orrú cipőhöz viszont tilos a harisnya, mert csúnya a kilógó orrvarrás), de azért nem az angol királynő elé készülsz. Rajtam mikronecc volt, abba is majd' belepusztultam, hordja csak az, aki kitalálta. De voltak szép számmal olyanok, akik elnézhették a helyet, mert úgy voltak öltözve, mintha a sarokra készülődnének, szóval a harisnya hiánya miatt nem aggódnék :)
2015. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
23%
nem illetlenség illő felvenni
2015. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Végül hogy döntöttél?
2015. júl. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

A mi diplomaosztónkon volt, aki strandpapucsban volt. Talárral.

Ahhoz képest elenyésző probléma a harisnya/nem harisnya...

2015. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
75%
Ha szép barna a lábad és zárt a cipő,alig venni észre, hogy nincs rajtad harisnya. Gondolom, Neked pedig sokkal kényelmesebb.
2017. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!