Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nőnapra a főnököm minden...

Nőnapra a főnököm minden kolléganőt meglepett egy kis aprósággal, de engem kihagyott. Nem néz nőnek, vagy mi?

Figyelt kérdés
nem felejtett el,mert egy férfi kollégám utalt rá már korábban, hogy lehet,hogy én kimaradok:O
2010. márc. 8. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy téged miért hagyott ki!
2010. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy haragszik rád valamiért? nem volt komolyabb konfliktusotok mostanában? másra nem tudok gondolni...
2010. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
58%
Ezt én innen nem tudom megállapítani, több információ nélkül. Kérdezd meg a főnöködet, vagy különben sose fog kiderülni. Amúgy minket meg a fiúk az iskolába nem leptek meg semmivel. Ennyit a tiszteletről, a toleranciáról és a jövő nemzedékéről :)
2010. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem volt komolyabb konfliktusunk.Megkérdezni azért kellemetlen.
2010. márc. 8. 19:41
 5/16 anonim ***** válasza:
akkor kérdezd meg a főnök titkárnőjét! a legtöbb helyen ő minden titkok tudója...
2010. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ritka nagy paraszt a főnök, a butaparaszt fajtából.Nőnapi figyelmességet ha ad azt minden nőnek adni kell, ilyen viselkedést minősíteni se lehet.
2010. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

. "Kérdezd meg a főnöködet"


Na ez nagyon rossz tanács!

2010. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
70%

A "Kérdezd a főnököd"-ös vagyok. Most miért? Tudsz jobbat?

Szerintem nem mindenki szadista állat, de ha humorosan akartál célozni akkor értékelem ;D

2010. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg a férfi kollégádat. ha utalt rá ő is tudhat valamit.
2010. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A te ehavi fizudból vette a többieknek az idén, nem lehet?
2010. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!