Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megleckéztetni...

Hogyan lehetne megleckéztetni egy rosszindulatú, intrikus kolléganőt?

Figyelt kérdés

A probléma az vele, hogy szörnyen bunkó tud lenni, fiatal 29 éves. Hál' Istennek pár hét és elmegy, talált másik munkahelyet, de szeretném (nénk) valahogy megleckéztetni. Többőnkkel is bunkózott, áskálódott, támadott minket, kezdődött a hátul beszéléssel és fúrkálódással, most már a főnöknek próbálja tömni az agyát...Úgy viselkedik velünk, mint a kutyákkal, akikkel mindet lehet, eleinte próbáltam szép szóval, rákérdeztem mi a baj, ha valamivel megbántottam, ne haragudjon, vagy miért tesz ilyeneket, de ő inkább engem támadott, pitiáner dolgokban, ugyanezt megtette több fiatal kolleganővel, az idősebbeknek meg nyal, de közben róluk olyanokat mond, hogy...Hülyének néz, és próbáltuk már, h nem érdekel, de ha pár hét múlva elmegy, és én (mi) csak nyelünk, akkor ő "nyert"...

Szeretném valahogy megleckéztetni, beolvasni neki, de nem akarom magamat lejáratni... Nincs valami tipp, hogy az elmenetele előtt hogyan fúrhatnám meg, de olyan elegánsan? Nem alpári módon, de kapja vissza azt a sok rosszat, amit ő adott...


2011. aug. 12. 17:07
 1/3 anonim válasza:
tudsz olyan dolgot csinalni amire 100% tudod hogy mi lessz a reakcioja? hasznald ezt ki! intezd ugy hogy o jarassa le magat.mivel nem tudom a foglalkozasodat es egyebb reszleteket nem tudok tobbet segiteni
2011. aug. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most így nem igazán tudom, hogy pontosan, mire gondolsz...Irodában dolgozom egyébként egy hivatalban. Tudsz valami példát mondani?
2011. aug. 12. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdést tettem fel én is épp ma! Annyi különbséggel, hogy a mi áskálódó kolléganőnk nem akar munkahelyet változtatni! Szerintem örülj, hogy elmegy, nagyon örülj! Bárcsak nálunk is így lenne! Most tudatosult bennem, hogy ez mennyire jó, azaz fantasztikus lenne!

Ha mindenképp meg akarod leckéztetni, akkor talán mondj neki olyat, ami szemnyitogató! Pl. Gratulálok az új munkahelyedhez, de az új munkatársaiddal ne legyél olyan bunkó, mint velünk, mert nem biztos, hogy ők úgy el fogják viselni a keveréseidet, mint mi! De sztem az ilyeneknek nem lehet semmit se mondani, se olyat tenni, nem veszik észre a saját szemükben a gerendát!


Most te is adj tanácsot, ha tudsz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

2011. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!