Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Állásinterjúra milyen ruhában...

Állásinterjúra milyen ruhában kéne mennem?

Figyelt kérdés
Holnap megyek a belvárosi piacra az olasz tésztázóba, de nem vagyok benne biztos, hogy érettségis öltözékben kéne bemennem. Én egy szürke rövidujjú ingre, sötétkék hosszú farmerre és egy fekete vans sportcipőre gondoltam. Elfogadható ez vagy más kéne? 19/F
2015. aug. 24. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék öltönyben, szerintem sok lenne ez egy tésztázóba. Szerintem jó, amit írtál. Esetleg sportcipő helyett húznék normális cipőt, ha van. Az is számít, hogy ilyen állásra jelentkeztél. Nem mindegy, hogy üzletvezetőnek, takarítónak vagy felszolgálónak.
2015. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Csak szolidan a smikkel.A szemed kiemeled aztán annyi.A hajad ne legyen lenőtt ha festett.A ruha szintén ne tolakodjon.Szoknya térdig érjen.A cipő az fontos, hogy ne legyen kitaposott és csillogjon a frissen ápoltságtól.Ezek a külsőségek ha rendben, úgyis az a fontos, hogy eddig szereztél-e valamilyen gyakorlatot és hogy érsz rá dolgozni.Meg hogy van-e egészségügyi könyved?
2015. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tésztát és szószt kell kifőzni és tálalni, ha felvesznek.

Mit értünk normális cipő alatt?

2015. aug. 24. 12:58
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedden és csütörtökön érek rá egész nap, hétfő-szerda-pénteken csak max 2-3 óráig. A sminkeléshez nem kell tanács azt majd én tudom hogyan kell.
2015. aug. 24. 13:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem sportcipőre gondoltam.

De szerintem ilyen helyre mehetsz lazán.

Gondolom, fiúként nem kell sminkelned :)

2015. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A normális cipő alatt megmondom mit értenek a munkáltatók.Acélbetétes bakancs a neve, munkaruházati boltban olyan 10 000ft vagy több az ára.Amennyiben ilyet viselsz oké vagy és eleget teszel a munkavédelmi előírásoknak. Például ha bármi baleset érne a munkahelyen, nem ismerik el munkahelyi balesetnek, ha nem megfelelő acélbetétes bakancsot viseltél.
2015. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#2 -> 19/F vagy már ennyire fontos a smink?
2015. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teázóba acélbetétes munkavédelmi bakancs?
2015. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Európa szerte fehér inget, fekete öltönynadrággal és sötét bőrcipővel ajánlott, - és van ahol kötelező - viselni egy állásinterjún.
2015. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olasz tésztázóba mész dolgozni.Meg kell emelni a forró vízes fazekat, le ne ejtsd, mert az nehéz súly és balesetveszélyes.Na mi lett felvettek?
2015. aug. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!