Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ruhában illik menni...

Milyen ruhában illik menni betanított, gyári munkával kapcsolatos állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Én szívem szerint szokásosan elegánsabban mennék, ahogy egyéb más interjúra csak megfordult a fejemben, hogy az nem lenne túlzás? Vagy inkább így tűnjek ki (ha kitűnök), és ne azért, mert slamposabb ruhában vagyok?

Sose voltam még ilyen interjún és nem tudom mi a szokás..

Szalag melletti munka lenne.

24N


2014. szept. 9. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én amikor gyári munkára jelentkeztem , akkor kulturált, tiszta ruhában jelentem meg. Normális sima egyszerű nadrág, és egy tiszta, mindennapi viselethez használt blúz. (vagyis nem ünneplő)
2014. szept. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én arra is kiöltöznék, szerintem az állásinterjú akkor is egy tárgyalás, ha mondjuk takarítónőnek megy az ember. Szövetnadrág, szoknya, blúz, szerintem ezzel nm lőhetsz mellé, ha akarom, kiöltözés ha akarom, nemaz.
2014. szept. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell kiöltözni. Elég a tiszta rendes hétköznapi viselet. Erős smink, műköröm viszont felejtős!
2014. szept. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem jó a túlöltözés,én azt gondolom.Ha vezető pozícióra pályáznál,akkor ok,de ide elég egy elegáns ing/blúz,mondjuk egy sima fekete farmerral+vmi szép cipő.Szoknya is jó nadrág helyett,csak semmiképp se legyen rövid.
2014. szept. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyenen voltam már, mindenki hétköznapi ruhában szokott lenni, farmer, egyszerű felsővel, stb. Mondjuk én rocker vagyok, olyan ruhában mentem mindig, erős sminkkel, ennek ellenére mindig felvettek mindenhova. Többet számít az amit mondasz majd magadról és ahogy viselkedsz, meg a teszten ahogy teljesítesz.
2014. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyszer voltam állásinterjún, ami betanított munka lett volna, 6-an voltunk egyszerre behívva, közös interjút tartottak, arra sem vették a fáradságot, hogy egyesével beszélgessenek el a jelentkezőkkel, megvolt a két véglet a farmer+ póló kombó, meg a kosztümös is.
2014. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én pont egy gyárban,szalag mellett dolgozok:) Anno rajtam a jelentkezésnél egy fekete csőszárú nadrág meg egy fehér póló volt Nem feltétlen kell kiöltözni, de azért ne slamposan jelenj meg.

Megkérdezhetem h hova jelentkeztél? Priviben is megírhatod, ha ide nem akarod.

2014. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Betanított munkára, interjú? Atyaúristen. Menj valami viseltesben, mert az lett, hogy megjött a királykisasszony, leereszkedni a melósok közé... de ha jobbhoz vagy szokva, eleve nem érdemes elvállalni sem. Az a mentalitás nem az te világod.
2014. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!