Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi van annak a hátterében,...

Mi van annak a hátterében, hogy a nők röhögnek a férfi főszereplőn egy filmben akit megcsalt a párja, de ha ez fordítva történik, akkor általában ez után tovább sem nézik a filmet?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 17:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Penny Market?
2015. aug. 27. 17:21
 2/8 A kérdező kommentje:
Elnézést félre ment!
2015. aug. 27. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
A háttérben primitivizmus áll.
2015. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én nő létemre nem nevetek az elsőn, és nem hagyok félbe egy filmet ilyen okból.


Ha valaki így viselkedik, abban szerintem pont annyira érdemes logikát, objektivitást és következetességet keresni, mint amikor azzal szembesülsz, hogy sokak szerint egy férfi

2015. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, néha megszakad egy rövid időre az internet kapcsolatunk, és ilyenkor nem megy át a teljes üzenet.


Ezt lett volna a teljes mondat:


Ha valaki így viselkedik, abban szerintem pont annyira érdemes logikát, objektivitást és következetességet keresni, mint amikor azzal szembesülsz, hogy sokak szerint egy férfi ügyes és sikeres, ha sok szexuális partnere volt, ugyanezért egy nő meg büdös r.ibanc.


Vagy amikor teljesen máshogy ítéli meg az emberek 99 %-a, ha - viszonylag ritkán - egy nő hagyja el a gyerekeit a férjével együtt egy másik férfiért, mint amikor nem kevés férfi hagyja el őket ugyanígy egy nőért.


Vagy amikor egy férfi szakács becsülendő, meg milyen jó lehet a feleségének, hű, de tudom irigyelni, viszont egy olyan férfi, akinek más a munkája, de szeret főzni, meg leggyakrabban ő főz otthon (netalán még el is mosogat maga után), az meg sokak szemében egy papucs, mert "az az asszony dolga lenne egy normális családban", és szerintem lehetne még sorolni egy darabig a példákat.


Amúgy megkérdezhetem, hogy te több nőnél is szembesültél az általad leírt jelenséggel?

2015. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Érdekes, pedig a könnyed amerikai filmekben - mint megtudtam - erre építenek. Ha egy iparág talált benne számítást, akkor csak lehet alapja.

Tény, hogy eddig egy exem sem nézet könnyed filmeket.

2015. aug. 27. 22:05
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem elítélőég írtam ki a kérdést. Még a szentekre is azt mondják mindnek maga felé hajlik a keze. ;)


(Minden szentnek maga felé hajlik a keze.)

2015. aug. 27. 22:06
 8/8 A kérdező kommentje:
A bátyám tapasztalata. Mivel én nem szoktam könnyed filmeket nézni, és nem sznobságból. Ízlések és pofonok, de engem a fajsúlyosabb filmek még jobban is szórakoztatnak. Mivel elég sokat láttam amit érdemes újra nézni, eddig mindig tudtam olyant ajánlani a lányoknak, ami őket is érdekelte.
2015. aug. 27. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!