Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy normál (nagy) wc-zés után...

Egy normál (nagy) wc-zés után mennyi papírt illik elhasználni?

Figyelt kérdés
Munkahelyi vécé. Nem volt olyan új a guriga, de ami volt rajt azt elhasználtam, mert kellett. Ülőkére is használtam. Mikor kijöttem, valaki utánam kérdezett, hogy mit képzelek. Van valamilyen felső határ? 21L
2015. szept. 1. 22:39
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
46%

El tudom képzelni ezt a helyzetet:

- Te utolsó bunkó! Mégis hogy képzelted?

- Micsodát???

- Nem elég, hogy teleszartad a WC-t, de még 4 méter papírt is képes voltál elhasználni! Hát a pofám leszakad...

2015. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes kategória. Mindazonáltal szerintem semmi beleszólásuk nincs ebbe másoknak. Nincs olyan, hogy mennyit illik. Amíg nem dugítod el vele a WC-t, addig inkább az a fontos, hogy alaposan megtisztítsd magad.
2015. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 opened paradise ***** válasza:
92%

Ne törődj vele,annyit amennyire szükséged van.

Max annyi,hogy rakhattál volna újat a helyére.

2015. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%

Határ a csillagos ég.

Szerintem nyugodtan használhatod. Nyilvános helyen illene gondoskodni az utánpótlásról. Jobb helyeken kitesznek több gurigát is.

Hogy mit képzelsz? Nem tudom, mennyibe kerül egy guriga papír, de nem sokba. Nem ebben fog tönkremenni a cég, bátran ki lehet tenni újabb gurigát. Ha meg olyan fenemód megterhelő nekik, legfeljebb egyszer az életben veszel te egy gurigát, na bumm. Ez a "mit képzelsz magadról" eléggé egy ostoba emberi beszólás volt, nem sokat nézek ki abból, aki ilyet mondott.

2015. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
26%
"Ülőkére is használtam." az ilyen "fészekrakok" gyakran egész tekercset raknak maguk alá. Ha ilyen vagy ne csodálkozz, hogy utálnak.
2015. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Amarok Tonrar ***** válasza:
77%
Mennyit illik... Annyit illik, hogy normálisan megtörölgesd magad, és mint írtad az ülőkére is kellett. Az utánpótlásról akkor kell gondoskodnod, ha ott van a kezed ügyében, és kicserélheted a gurigát. Ha nincs, nem a te bajod. Vagy esetleg te majd visszatartod, mert másnak fontosabb? Itt akkor az a kérdés, hogy kinek van joga előbb elvégezni a dolgát (ha kevés a papír), aki előbb bement, vagy van valami rangsor? Nyugodtan válaszolhattál volna, hogy nem képzelődtél, hanem székeltél, mert ez egy wc. Ha ő képzelődni jár be, ahhoz nem kell papír.
2015. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Amarok Tonrar ***** válasza:
78%

""Ülőkére is használtam." az ilyen "fészekrakok" gyakran egész tekercset raknak maguk alá. Ha ilyen vagy ne csodálkozz, hogy utálnak."


Közös, esetleg kétes tisztaságú illemhelyeknél bizonyos szintig érthető, főleg a nőktől. Ha túlzásba viszi, az tényleg ok lehet a beszólásra.

2015. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

Mi az hogy "illik"? Ez bizarr, ez baromság. Ha kinyomsz egy csokisvirslit, és utána kitörlöd a seglyukadat, higiéniai szempontból használsz annyi papírt, amennyit, hogy ne legyen féknyomos az alsógatyád, és ne legyél apaszarosseggszagú. Jól is néznénk ki ha porciózni kéne, hogy púpolásnál ki mennyi papírt használhat...

Mellesleg én már megszoktam hogy sehol nincs papír, úgyhogy viszek magammal egy tekercset mindig. Miután kinyomtam a fonottkalácsot, annyit használok belőle amennyit csak akarok.

2015. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
16%
Én a 4. válaszoló voltam. Még annyit, hogy úgy is spórolhatsz vele, ha egy letépett részt használat után félbe hajtod és úgy is használod, majd azt is félbe, kicsit úgy is lehet még használni.
2015. szept. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Oké. A fészekrakásról annyit, hogy ha csak kis dolog nem érdekel, kibirom terpeszbe is, de ha leülök akkor higénikusabb így. Egy réteget raktam csak. Papirzsebkendő volt nálam de ha már van papir inkább azt használtam.
2015. szept. 1. 23:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!