Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves fiú vagyok. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves fiú vagyok. Nagyon tetszik egy lány, nehezen sikerült egy randit megbeszélni vele, ezek miatt különleges helyre szeretném vinni. Nem feltétlenül drágára, talán inkább olyan romantikusra gondoltam. Tudnátok valami helyet mondani?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 00:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Dögkút.
2014. aug. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi... Valaki valami romantikusabbat?
2014. aug. 30. 00:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Ööö. Ha nincs annyira hideg,és Pestiek vagytok,Duna part? este? vagy nemtom. ottvan kávézó, ittok valamités kész.
2014. aug. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Illetve ha ittok valamit, inkább nappal. Akkor is tud szép lenni a város.
2014. aug. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Keszthely (Balaton) szerelmesek fala :))) persze ha közel laktok Keszthelyhez :)

ömm azon kívül réten piknik (ha lehet te főzz, imádni fogja) :)) egyelőre ennyi jutott eszembe:)

2014. aug. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Budapestiek :) Köszi az idáigi válaszokat!
2014. aug. 30. 01:04
 7/13 anonim ***** válasza:
A piknik tényleg jó! János hegynél, ha nincs messze? Vagy Kis Duna?:)
2014. aug. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, hogy vagy/vagytok vele, de ha egy lány "nehezen" jönne el velem randira, inkább el sem vinném, és hagynám a p#csába! Miért akarsz elkápráztatni egy csajt, aki nagy nehezen veszi rá magát, hogy időt töltsön veled? Nem értem! :/


23/F

2014. aug. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nagyon tetszik... Szép is, meg igazából nagyon kedves is, csak a randiban nem volt biztos
2014. aug. 30. 01:17
 10/13 anonim ***** válasza:

...akkor mondjuk Te nem lehetsz annyira szimpi neki, mint kéne! Ne haragudj! Tudom, hogy nem hangzik kellemesen, de ha én ha valakivel randizni akarok, akkor időt szakítok rá, BÁRHOGYAN! És szerintem ezzel Te is így vagy! Nem a kedved akarom elvenni, csak szerettem volna, hogy tisztán láss!


Előző voltam

2014. aug. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!