Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Normális, hogy a gitár magánta...

Normális, hogy a gitár magántanárom egész órán facebookozik, illetve nem is nagyon figyel, csak ha harmadjára szólok neki?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, aláírom, hogy dögunalmas lehet neki velem foglalkozni, de k..rvasz..r érzés, hogy ott kínlódok, vörösödik a fejem, ő pedig facebookozik, és annyit mond, hogy jó lesz. Néha odanéz, kijavítja, amit csinálok, és ennyi. Minden gitártanár ilyen?
2015. okt. 12. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem ilyenek, te egy selejtet fogtál ki. Keress másikat és sok sikert kívánok!
2015. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1 percig sem fordult elő egyik zeneiskolai (nem magán) tanárnál sem hogy ne figyelt volna, pedig sokat jártunk sok gyerekkel.
2015. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor én szívtam meg:( Úgy tűnik, akkor muszáj lesz új tanár után néznem. Ha tudtok Budapest belváros környékén jót, szívesen fogadok ajánlásokat! Köszönöm.
2015. okt. 12. 20:57
 4/15 anonim ***** válasza:
Mielőtt új tanárt keresel, esetleg megemlítheted neki, hogy nem azért fizetsz, hogy a FB-on szórakozzon. Hátha észhez tér.
2015. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Csak a legjobbakat tudom mondani róla: [link]


Az #1 voltam.

2015. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#4: Aki ilyen, ne térjen észhez, mert aki ennyire semmibe veszi a munkáját, hivatást, azt ne nekem kelljen erre figyelmeztetni. SZÓ NÉLKÜL kalap/kabát...
2015. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az ajánlást is! Azért üt nagyon szíven a dolog, mert én is tanár vagyok, csak én nyelvet oktatok, és igaz, hogy nem a legszórakoztatóbb dolog a kezdőket tanítani, de ezt soha egy percig sem mutatom, nehogy kellemetlenül érezze magát a tanítvány. És nem a pénz miatt, hanem mert tudom, hogy a kezdeti lépéseknél mennyire fontos a támogatás. Szóval úgy gondolom, ha valaki ennyire lesz_rja a munkáját, akkor én nem fogom tudni (és nem is akarom) észhez téríteni.
2015. okt. 12. 21:12
 8/15 anonim ***** válasza:

"hogy a kezdeti lépéseknél mennyire fontos a támogatás"


Én tanár sem vagyok, csak hobbi zenész és programozó. Néha tanítok programozást ismerősöknek, és szeretem a kezdőket is, mert van abban valami nagyon jó, hogy látom, hogy kezd fejlődni, megérti a dolgokat és boldog, hogy halad.


Szóval a te tanárod zenésznek és tanárnak is csapni való, mert aki kicsit is tehetséges és emberből van, az nem lehet ennyire közömbös.

2015. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ja, #1 és #6 voltam.


35N

2015. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megadtad a lökést, hogy otthagyjam ezt a manust a francba:) Tökéletesen igazad van.
2015. okt. 12. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!