Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Még mindig EMÓ vagyok?

Szfeo kérdése:

Még mindig EMÓ vagyok?

Figyelt kérdés
Középsuliban (Vajdaságban)engem is megfogott az emó korszak.Meg is volt rá az okom.Minden fekete,hosszab haj,csak a zenei ízlésem a doubstep zenei irányhoz kezdett hajlani.Még most is egy érzékeny fiú vagyok,szeretem a fekete színt,az érzelmekkel megtelt doubstep zenét de már nemvagyok annyira letört és a vagdosásnak is búcsút mondtam.Ha van itt még emo emberkérem irjale hogy még odatartozom-e és ha nem akkor miért?
2015. okt. 26. 09:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt elsősorban te érzed.:)

Gyors példának,zeneileg én imádom a Nirvanát és néhány grunge-stílusú ruhadarabom is van/tetszik,de mégse vallanám ebbe a 'dologba' magam,mert teljesen más a felfogásom,viselkedésem,egy teljesen életvidám lány vagyok (vagy legalábbis annak gondolom magam:D) stb..


De egyébként ha boldog vagy,az már nagyon jó dolog!Ha azért lehet látni hogy mosolyogsz,és nem 'magadba fordulva' vagy,akkor szerintem ez már egy olyan jel amitől nyitottabb embernek tűnsz.A vagdosást meg soha többször,rendben?:))

Na de szóval,száz szónak is egy a vége,bocsánat a sok rizsáért,szerintem már nem annyira tartozol oda.:)

2015. okt. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!