Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gáz ha a barátnöm osztálytársá...

Gáz ha a barátnöm osztálytársának eltörtem a kezét?

Figyelt kérdés
Még elég fiatalok vagyunk én 15 ö 14 éves már két hete együtt vagyunk. A tegnap a barátnömet hát ugymond fogdosták és hát én megláttam dühösen odamentem és hát picit megvertem öket. Orák után a busymegálloban 5 en nekem jöttek (velem volt a barátnöm is meg az egyik haver) hát megint kikaptak de még szerencse ott volt haver is hát csunyán elvertük öket az egyiknek a kezét a másiknak a bordáját törtük el (én sem usztuk meg egy csunya kék folt van az arcomon)És hát az volna a kérdés hogy tul durva voltam e vagy nem vagyis hogy ha legközelebb fogdossák akkor mit tegyek mert nem akarok nekik szökni mer mi van ha a haver nem lesz ott és nekem jönnek 4-5 en én fogok kapni a pofámra.

2015. nov. 5. 17:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért siettem:)
2015. nov. 5. 17:51
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem gáz. Helyesen cselekedtél szerintem. Csak jobb elkerülni a konfliktust pont az ilyen bosszúhadjáratok miatt.

A lényeg, hogy megvédted magad vagy mást. De próbáld meg úgy, hogy ne legyen belőle később sem bajod. Előbb mindig szépen kérj és észérvekkel. Aztán védekezz és ha nem hat, mehet tovább.

2015. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%

Viszont ha csak hülyéskedtek, vagy játszottak, akkor annyira azért nem kell megvédeni azonnal, hogy temetés legyen.

Az elmebetegek lehet, hogy a lányon keresztül fognak bántani téged.


Én nem vagyok egy verekedős típus. De sokszor gondolok arra, hogy ha megtörténik, csak egyszer kell hogy legyen rá lehetőség.

2015. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Bár amikor írtam ezeket a sorokat, csavargó felnőttekre gondoltam és arra, hogy te nő vagy :D De így utólag is tartom.
2015. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Igen. Az meg méggázabb, hogy a gyakorikérdéseket önfényezésre használod.
2015. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem akartam hencegni vagy önfényezni magam vagy ilyesmi. amugy én az a kifejezett verekedös harcolos tipus vagyok (ezzel sem akarok hencegni de a haverom 3 én 2 éve járok karate edzésre s szerintem csak ezért nem törték ki a nyakam)
2015. nov. 5. 20:11
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja meg anyi hogy a barátnömet már régota "zaklatják"de csak most mertem kiálni ellenük .
2015. nov. 5. 20:14
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Ideje volt már. Repkedtek mint a kuglik.
2015. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Akkor még rosszabb a helyzet, ha még saját magad se veszed észre mikor fényezed magad.
2015. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
2015. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!