Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Havasi Balázs koncertre...

Havasi Balázs koncertre mennyire szokás kiöltözni? 21/L

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Nem színházban lesz, így fölösleges kiöltözni.
2015. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Ha a zongorakoncert hangversenyteremben lesz, akkor ugyanúgy kell öltözni, mint amikor színházba mész.
2015. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Syma csarnokban lesz.
2015. dec. 5. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Ma már egyre nehezebb ezen a téren kiismerni magát az embernek.


Ha egy hagyományos koncert lesz, akkor elvileg úgy kell kiöltözni, ahogy koncertre szokás, még akkor is, ha egy metró-aluljáróban tartják. De ha valami lazább, showműsor-szerű előadás lesz, akkor lehet lazábban is öltözni.


Én úgy vagyok ezzel, hogy az nem ciki, ha mindenki farmerban van, csak én vagyok jobban kicsípve, de az viszont ciki, ha mindenki ki van csípve, csak én vagyok topis. :)

2015. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tavaly voltam Havasi koncerten, ugyanott, ahol most is lesz. Semmiképpen ne öltözz úgy, mintha szinházba mennél, inkább a helyhez kell öltözni, vagyis normál hétköznapi ruha.
2015. dec. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!