Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek illik használni a...

Szerintetek illik használni a mosdót, ha épp a takarítónő is odabent van?

Figyelt kérdés
Nem szokta semmi jelét sem adni, hogy bent van, sőt befelé is csak fogja és bejön.
2015. dec. 7. 10:03
 1/4 anonim válasza:
Sosem zavartattam magam a takarítókkal. Ő a munkáját végzi, én a szükségletemet. Ha nem mondja gorombán, hogy most nem használható az illemhely, akkor köszönök és megyek a dolgomra.
2015. dec. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha több wc van, akkor nyilván amelyiket takarítja, abba nem illik bemenni, de a többit lehet használni.

Ha egy van, akkor meg megkérdezed, hogy meddig tart. Ha sokáig, akkor úgy is beenged és majd utána folytatja. Ha pár pillanat, azt meg meg lehet várni.

2015. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Én teljes lelki nyugalommal hugyozok a jelenlétében, érdekel is engem..
2015. dec. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor megkérdem, hogy: belehet menni? Ezzel megadok egy udvariassági formát, hogy tudomásul veszem a jelenlétét, és hogy ő takarít. Ha pedig azt mondja, hogy be (az esetek 90%-ban ez a helyzet), akkor miért is ne használjam a mosdót?
2015. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!