Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Akik Budapesten születtek?...

Akik Budapesten születtek? Tőletek egy kérdés?

Figyelt kérdés
Ha valami hivatalos papírt töltetek ki, akkor a születési helyhez beírjátok Budapest mögé a kerület számát? Mert ugye a személyitekben benne van. Van olyan, aki nem írja be? Egyébként mi értelme van?

2015. dec. 15. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

jaaaaaj

Ne is mondd. Van ahol elvárják, hogy ne írd be, van ahol elvárják hogy beírd, ráadásul arab számmal, van ahol meg az arab számot nem is tudja feldolgozni a rendszer, de ha rómaival írod be/nem írod be, akkor meg az a baj, hogy nem egyezik valami adatbázissal, ahova arab számmal van beírva. Bleh. Úgy kell csinálni, ahogy elfogadja a rendszer.

Értelme az van, hogy rám hozzák a frászt, amikor 10 perccel a határidő előtt a regisztrációs felület kiírja, hogy nem tudja feldolgozni az adataimat.

2015. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az kemény. Én soha az életbe nem írom be, eddig nekem nem volt gondom vele. Csak kiváncsi vagyok hányan szarakadnak ezzel és hány embernek okozott ez már gondot.
2015. dec. 15. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Sosem írtam be sehova, nem rémlik olyan űrlap, ahol kérték volna a kerületet. Fel sem tűnt, hogy a személyimen fel van tüntetve, most néztem meg, hogy tényleg :)
2015. dec. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak annyit szoktam írni, hogy Budapest.
2015. dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és volt olyan hogy rád szóltak hogy ird be a kerületet is?
2015. dec. 16. 14:45
 6/9 anonim ***** válasza:
én nem szoktam, és ráadásul mindig elfelejtem. tiszta ciki. mármint a kerület számát.
2015. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért ciki amúgy? Mármint a kerület ciki amelyikben születtél? Vagy az hogy nem írod be?
2015. dec. 16. 21:47
 8/9 anonim ***** válasza:
nem, az, hogy elfelejtem, a kerülte számát, és erre mindenki: nem tudod hol születtél? -.-
2015. dec. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor jegyezd meg. Hogy lehet azt elfelejteni? ez tényleg ciki, bocsi xd
2015. dec. 17. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!