Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek, ha nem hívnak...

Mit tegyek, ha nem hívnak illetve nem írnak vissza?

Figyelt kérdés

A gyakorlati helyemről van szó, ahol nyáron voltam, és amely kapcsán választottam a szakdolgozati témám. Már egy hete próbálom felvenni az illetékessel a kapcsolatot, de csak nem jön össze. Legutóbb felírta az ügyintéző a számom, és mondta, hogy átadja az üzenetem. Ez jó pár órával ezelőtt volt, és azóta sem hívott.

Mit tegyek? Én telefonálgassak vagy várjak? Elég sürgős lenne az anyag, mert amíg az nincs meg, nem tudok haladni a szakdolgozatommal.


2008. szept. 15. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ügyintézőátadhatta vagy nem, de válasz az lehet csak holnap, vagy napok múlva fog jönni.

Miért nem mész be személyesen, úgy nem tudnak ilyen könnyen lerázni.?

2008. szept. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, holnap bemegyek személyesen. Azóta egyébként sikerült elérnem az illetékest. Köszönöm a választ!
2008. szept. 15. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!