Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az álláskeresők kiskönyvében...

Az álláskeresők kiskönyvében az álláskeresési naplónál ez hogy van? Illetve ha valahová nem hívnak be interjúra, akkor azt be sem írhatom a naplóba?

Figyelt kérdés

Pályakezdő álláskereső vagyok, ma kaptam ezt a kiskönyvet is, de nem említették, hogy mik alapján kell kitöltenem, vezetnem a naplót. Az érdekelne még, hogy van-e valami kikötés, hogy amikor másodszorra megjelenek a munkaügyin, akkor pl. 2-3-at ki kell töltenem vagy ilyesmi?

21/L


2011. szept. 5. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Igen, legalább 3-4 (valós) bejegyzésnek lennie kell.
2011. szept. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk csak annak kell vezetnie, aki pénzbeli ellátást is kap (áll.ker.járadékot) Nekik havonta kell jelentkezniük és minden jelentkezésre 2 munkahelyet kell felkeresni (személyesen/telefonon/írásban) és azt bevezetni (nem ellenőrzik, hogy valóban felkerested-e a céget valamilyen módon) Aki "csak" regisztrált, annak nem kell vezetnie (és 3 havonta kell jelentkeznie)
2011. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Nekem azt mondták, miután megkaptam, hogy havonta minimum kettőnek kell lennie benne, és hogy ellenőrizhetik, hogy valós-e. Az mindegy, hogy neten vagy levélben, de összesen havi 2-nek még úgy is, ha nem kapok ellátást, ami amúgy most járt le.
2011. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én semmilyen juttatást nem kapok.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2011. szept. 5. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Nálam így van:

Amit csak megpályázok személyesen, levélben, vagy telefonon, azt be kell írni.

Ha behívnak valamelyikre interjúra, azt nem kell újra beírni.

2011. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. szept. 5. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!