Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A Népszigeten szabad grillezni...

A Népszigeten szabad grillezni? Kiegészítésben leírom.

Figyelt kérdés
Gondolkodtam rajta, hogy oda ki lehet menni "csak úgy" tüzet rakni, aztán sütni? Ma voltam, és láttam egy társaságot, akik ott szalonnáztak. A sziget Buda felőli oldalán, a füves részen. Ott szabad ilyet? Vagy esetleg lehet belőle probléma? Természeten a szokásos óvintézkedések betartása mellett gondolom.
2010. márc. 26. 22:19
 1/2 anonim válasza:
Szia, mi úgy csináltuk, hgoy vittünk grillezőasztalt vagy hgoy hívják, meg szenet, nem a füvön raktunk tüzet, és így kosz sem maradt utánunk:) senkit nem zavartunk! De ehhez azért normális társaság is kell, és kell pár ember aki ottmarad a levégén szemetet összegyűjteni, mert nem mindenki aranyos.. nem hagyhattok még kicsike kis szeméttelepet sem magatok után.
2010. ápr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát úgy gondoltam.

De rendőr, közterületfelügyelő nem szól érte? Vagy mondjuk akinek ott van vmi háza, az nem szólhat érte, ha ott előtte grillezel?

2010. ápr. 1. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!