Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valami gond az egyik...

Van valami gond az egyik háttértárvezérlővel. Tudnátok segíteni? ( Több információt a KIEGÉSZÍTÉSBEN találtok! )

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy mindig amikor bekapcsolom a laptopom akkor mindig feljön egy ablak, "Új hardver telepítése" címmel. Hogy telepítsek háttértárvezérlőt, DE nincs is semmilyen háttértárvezérlő csatlakoztatva, de nem ez a lényeg hanem amikor telepíteném azt írja ki hogy mivel nincs megfelelő illesztőprogram nem tudja telepíteni és ki van pipálva hogy "Ne kérdezzen rá ennek a telepítésére újra". De attól függetlenül minden bekapcsoláskor feljön ez az ablak, próbáltam ezt a hardvert LETILTANI és ELTÁVOLÍTANI, de hiába mert ugyan az a probléma. KÉRLEK SEGÍTSETEK ÉS BOCSÁNAT A HOSSZÚ SZÖVEGÉRT. :S
2011. nov. 7. 20:20
 1/10 zeronibble ***** válasza:
Driverek rendben fenn vannak?
2011. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hogy érted ? :S
2011. nov. 8. 16:05
 3/10 zeronibble ***** válasza:
A gyártó weboldaláról a support részben a típusra keresve letölthető az összes. Az alaplapi chipkészlet drivere tartalmazza a hibajelzésben említettet.
2011. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azért annyira nem értek ehhez eltudnád magyarázni egy ilyen értetlennek amilyen én vagyok? :S :/
2011. nov. 8. 16:20
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és amikor az eszközkezelőben rámegyek erre a háttértárvezérlőre azt írja hogy a gyártó ismeretlen
2011. nov. 8. 16:23
 6/10 zeronibble ***** válasza:

Géped márkája .com

"Support" menü az oldalon, Drivers ha van

Kiválasztod a géped típusát (gép alján a matricán ott lesz)

A találatok közül ami csak driver, az kell (BIOS cuccok és csodaprogramok nem)


Feltelepíteni pedig annyi, hogy elindítod, végigolvasod, ami kicsit is kérdés, és válaszolsz, mielőtt next vagy finish gombot nyomsz. Általában érdemes újraindítani, amikor kéri.

2011. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ezt találtam : [link]


Most melyik kell?!

2011. nov. 10. 17:54
 8/10 zeronibble ***** válasza:

Király, ebből mind kell. A chipset driverrel célszerű kezdeni, a többi mindegy. A modem modern sorsa bios-ban Disabled-re állítani, értelemszerűen nem kell driver se (max olyankor kell, ha félreteszed valahova ezeket, akkor már csak jó, ha teljes a kollekció)


Kellemes értő next-next-finish-ezős kockulást :)

2011. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ÚRISTEN, SIKERÜLT!! A O2Micro Card Reader-t kellett feltelepíteni, nagy köszönöm már több hónapja volt ez, és nem tudtam meg oldani, de köszi!!! :)))
2011. nov. 11. 08:40
 10/10 zeronibble ***** válasza:
Cáfolnám: meg tudtad oldani :) Nincs mit!
2011. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!