Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Japánba költözés érdekelne...

Szamagi kérdése:

Japánba költözés érdekelne és, hogy linkelnétek olyan oldalt amin tudok ismerkedni japánokkal? Esetleg egy jó oldalt linkelni ösztöndíjas cserediákos oldalról, és a szokásokról?

Figyelt kérdés
Vagy csak infók ezekről amit ismertek? Vagy tanács, hogy kiköltözéshez miket intézzek el. Esetleg, hogy albérletek vagy stúdió házak vagy olyan kollégium szerű /amiben csak egy szobat bérlek és a konyha meg a fürdő közös/? Ezekről pl árba ismeritek kb hogy mennyi? Vagy pl egy normál fizetés mennyi? Félre lehet tenni azért? Pl ha grafikus szakmával dolgoznék egy újságnak vagy manga készítőnek akkor mennyi lenne a fizetésem? Vagy más szakmáknál, vagy milyen szakmák ott kint a jól fizetők? Legjobban az ösztöndíjjas cserediákság érdekelne, az egyetem ott kint, de ehez mi kéne? Mit kène elintéznem, pénz ennél? Meg minden elvárás, infó? (A linkekért nagyon hálás lennék) satöbbi?Negatív kommentre nem reagálok,mivel biztos vagyok benne hogy ki fogok költözni. Tudom hogy nem lesz egyszerű pénzügyileg sem és a nyelv tanulás az írás ès egy jó szakma is.Főleg a kinti szokásokat is megtanulni meg egy kezdőtőke viszont nem feltétlen muszály egy japán ismerősömnek kezességet vállalni értem pl albérletnél, vannak erre kitalált cégek(yachin saimu hosho gaisha) akik bizonyos összegért kezességet vállalnak, meg persze nem minenhol adják ki külföldinek a szállást meg az előleg is kitudja mennyi, előre is köszönöm a segítséget.:)

2016. febr. 5. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi de ezt már olvastam
2016. febr. 10. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!